Життя Наталії Гончарової

27 серпня (вересень 8) 1812 р. народилася Наталя Гончарова – жінка, яка припинила стати любов’ю для великого російського поета Олександра Пушкіна.

Р



Особистість Наталії Миколаївни завжди викликала і викликає надзвичайно суперечливі оцінки: вона називається як злий геній, який знищив «соняч російської поезії» і потерпілий потерпілий. У той же час вони судять, як правило, 6 років, які проводилися в шлюбі з Пушкіном.





Однак, на наступні 27 років свого життя, які не часто згадується в класах літератури, дозволяють оцінити образ жирної соціальної краси від абсолютно іншого кута.

У 25 років Гонхарова зазнала себе в деспераційній ситуації: вдову і матір чотирьох маленьких дітей (доволення, Марія, не була навіть п'яти) без твердої матеріальної підтримки і місця в суспільстві, виходячи з серії світлих gosip, gosip і звинувачень.





Подруга Пушкіна, Дарія Феодоровна Фікельмон, написана далі: «Погана дружина була збережена з великою складністю від божевільності, в яку вона здавалося безповоротно намальована похмурим і гірким розпадом. й





Ті дні. Вдова Він часто пам'ятає ваговий московський лютий 1831 року і весілля в церкві Великої Вознесіння на вулиці Нікітська, де Пушкін скидає весільне кільце, вигинає до підйому, а свічка в лівій руці виходить, а хрест і Євангеліє опадають від ураженої анальної.





Проживати в столиці, де все нагадувало чоловіка, Гончарова не могла. Вона бажала бачити тільки близьких людей, які могли зрозуміти і поділитися її грою. А з Санкт-Петербурга, вона і її діти пішли до Калуги заводу, де її мама і брат жив.





Після того, як столичний благоустрій, це життя спочатку здавалося б нудним і монотонним, але в кінцевому підсумку він почав принести рельєф: «Особливості такого чуйного покриває мене, що я відчуваю необхідність молитви. Ці моменти зосередження перед іконою, в найбільш відокремленому куточку будинку, доведіть мені рельєф. І я повернув миру, що часто помилився за холодність і перепроханий. й

Як скаржився Пушкін, Наталя сурна за два роки, а потім повернулася до Санкт-Петербурга, але не поспішала з'являтися в суспільстві. Секулярний мус тепер тягував її, і більшість часу жінка віддала перевагу дітям.





Багатий і названий костюми багаторазово одружилися з нею, але відмовляються: ніхто з них готовий прийняти її чотири діти. Коли вона пропонує влаштувати їх в престижних навчальних закладах від дому, вона відповідає: «Чи не мій чоловік. й





Найпристойніша людина, про яку розповів чоловік, Пушкіна зустрілася тільки через 7 років. Її обраний був бідним, але щиро любив її лейтенант генерала Петра Ланського, колега її брата. У той час вона була 32-річною і вона була 45.

Цей союз був набагато щасливий, ніж перший. Ланськой Не було такого видатного діяча як Пушкін, щоб порода навколо гусака зменшилася. Петрович любив дітей Пушкіна своїми, і три більше дочок народилися в шлюбі: Олександра, Єлизавета і Софія.

Наталія Миколаївна з радістю взяла участь у навчанні дітей і часто дивилася після дітей друзів, які приїхали до Ланського. "Мій заклик - бути директором дитячого притулку", - написав до Ланського. Бог відправляє мене з усіх боків.





Упродовж останніх років Наталія Ланська припинила в світ, часто хвора і загинула у віці 52 років. Петро Ланськой пережила дружину 14 років. Всім дітям Пушкіна Ланського намагалися надати відмінну освіту.

Зварений син Олександр розаний на звання генерала лейтенанта. Грегорський відступив як лейтенанта полковника, віддаючи перевагу тихому сімейного життя на садибі. Марія була леді-в-в-одному царю імперського суду, потім одружений генерал-майор Ґартун. Наймолодша дочка Наталя отримала звання графіса Меренберга, а сина заміж дочкою імператора Олександра II.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное