Інструкція з приготування меду з шоколадно-горіховим смаком

Переважна більшість продуктів поважна медакЩе більше любителів шоколаду. Поєднайте ці два чудові смаки в одному. Торт виходить дуже серйозним і смачним, в приготуванні не дуже збагачений, а вміст горіхів і шоколаду в ньому може відрізнятися за вашим смаком.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. новийй Я тримаю скоринки в духовці до того, як вона стає золотистою, я варю вершки строго за рецептом.





Мед з горіхами Інгредієнти для медового тіста
  • 900г борошна
  • 300г цукру
  • 4 ст. меду
  • 4 яйця
  • 200г вершкове масло
  • 2 ч.л. соди
  • щіпка


Харчові інгредієнти
  • 200 г подрібнених горіхів
  • 200 мл молока
  • 100–150 г цукру
  • 200г вершкове масло
  • 250 г сиру маскарпоне
  • 30 мл коньяку


Складові шоколадного крему
  • 200г чорний шоколад
  • 600 мл молока
  • 100–150 г цукру
  • 200г вершкове масло
  • 250 г сиру маскарпоне
  • 2 ст.л. крохмаль
  • 1 ст.л. борошна






Підготовка
  1. У зручному контейнері збити яйця цукром до однорідної маси. Додати щіпку солі. Дивитися його.



  2. Залийте цукрову суміш в горщик з товстим дном, додайте вершкове масло і мед. Поставте на плиту на середній вогонь. Постійно помішуючи, доведіть майбутній тісто до кипіння. Зняти вогонь, додати соду. Маса почне пінитися, але не хвилюватися, це нормально, так як мед виділяє соди. Додати в невеликі порції борошна.
  3. Змішайте тісто. Спочатку з лопаткою, потім на столі своїми руками. Зберіть тісто в помаху, загорніть її в харчову плівку і поставте в холодильник на півгодини. Тісто поділено на рівні частини. У мене є близько 150 грам тіста на одному торті, 10 тортів вийдуть.



  4. Випікати торти в духовці нагріті до 180 градусів за 5-7 хвилин. Круста повинна бути золотистою.
  5. Нарізані горіхи (У мене горіхи) заливають вареним молоком. Покрийте кришкою, щоб поглинати молоко і розкрити свій аромат. 879466 р.



  6. Подаруйте вершкове масло з цукровою пудрою, поступово вводите сир Маскарпоне. Додайте горіхи до крему (подрібнені залишки попередньо запечені), в кінці крему залити коньяком. Хітти його міксером. Поставте готову масу в холодильник.
  7. Щоб приготувати шоколадний крем, збити молоко з цукром, борошном і крохмаль на однорідність. Поставте на невеликий вогонь і варіть лік.



  8. Додати шоколад до спекотного крему. Стирайте його, щоб він повністю розчинився. Покрийте вершки харчовою плівкою і залиште на охолодження. Збийте вершкове масло з сиром Маскарпоне і додайте ложку до завару.
  9. Торти змащують в цій послідовності: 2 торти з шоколадним кремом, 1 торти з горіхами. Лінія збоку торта з горіховим кремом, а верхівки зрізу – шоколад. Так, медмен з горіх-крем готовий. Бон привіт!







Поради редакційної колегії Medovik класичного домашнього приготування не складно, але цей покращений рецепт зажадає трохи більше майстерності. Я пропоную, як приготувати лушпи з вертикальними скоринками. Ви зробите це!



Торт виходить дуже добре. вирізатиСмак не в словах, ви повинні спробувати його! Зробіть це з цим рецептом, ваша сім'я обов'язково сподобається.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное