Який дизайн вибрати для маленької ванної кімнати в хрущовці

Квартира невелика, в хрущовці. Бабця був дуже комфортним, але все закінчується. Ми проживали в іншій області, порожня квартира вирішила орендувати. Подумав, що не можна нічого змінити, навіть меблі вирішила не доторкнутися, але прибули потенційні тенденції, подивилися і відмовилися. Особливо були люди. туалетй

Р



Після того, як ми спробували наполягати, що було вчасно зробити ремонт, але мій бабуся був категоричною. Як, вам потрібно більше грошей, і я штраф. В результаті вони прийшли до висновку, що ремонт все ще доведеться зробити, тому що бабуся повинна встигнути жити в більш приємних умовах. На жаль, це рішення було занадто пізно, тепер нічого не може змінити, і ви, шановний читач, не повторювати наші помилки. Але повернувшись до нашого предмету.





Це був наш струмблінговий блок, який мав серйозно дихати. Якщо ми вирішили на вигляд приміщення і кухні відразу, то цей номер не проходив з невеликою ванною кімнатою. Сьогодні видання. "Сайт" Ми поділимо варіанти, які ми розглядаємо для ванної кімнати. Визначено наш вибір: після реконструкції молода пара влаштована, яка любила яскраву квартиру і - увага! - стильна ванна кімната.





Що ми взяли в основу
  1. Ванна кімната повинна бути тільки фітингиВсе ще буквально з'їдає на дорогоцінному просторі. У вакантному місці була встановлена душова кабіна.



  2. Зробіть все в одному стилі, з мінімальним декоративним оздобленням, щоб ванна кімната не здалася метеликом, але навпаки, вона буде виглядати більш просторим, ніж це. Я думаю, що нам вдалося зробити це. Я покажу вам, який колір я вибрав пізніше, туалет не стерильний білий.



  3. Ми вирішили зняти все з підлоги, крім хутряних килимів, які приємно крокувати. Вони використовуються дзеркала і СкляніТакож візуально розширює простір.



  4. Спочатку ми збираємось прикрасити одну стіну повністю, але потім вирішили, що просте полотно на рівні очей цілком задовольнять наші ідеї про дизайн. В цілому, що було достатньо.





Кілька слів про те, що ми робили і як це робили. Очевидно, Головна білий, але полки та інші аксесуари - дерево. Кілька бежевих вставок і панелей. Все разом створює затишну атмосферу.





Розмітка викликала нам багато неприємностей. Спочатку ми навіть думали відокремити туалет від санвузла, але через складне розташування комунікацій і труб ми відмовилися. Потрібно розуміти, що ванна кімната в стандарті Хрущов є двома і півметрами на одну і половину, ви не прискорите багато. Залиште його як це.





Відхилявся від відповідальності. Ми взяли її на дачу, дружину організували досить квітучий сад. Замінюється вона. душ з кутовим розташуванням і розсувними дверима: все для економії простору. А також встановлено глибокий лоток з кроком, на якому можна сидіти і купати багато.





Ми не були оригінальними. Але стеля розтягувалася. Даний варіант дозволяє організувати прожекторЩо ми зробили. Можливі світлові світильники, що добре заповнюють простір, а також дзеркальні та скляні поверхні.





І найголовніше, на нашу думку, нам потрібно звернути увагу. Витяжка. Дуже неприпустимо, що в ванній кімнаті є навіть найменший натяк від запаху, особливо запах гіркоти і вологості. Примушена вентиляція У такому невеликому просторі відмінно справляється з усіма викликами, навіть ефективно знімається пар.





Ремонт комбінованої ванної кімнати Приміщення подарувало нам маленькі неприємності, що правда. Але коли ми закінчили, то навіть здавалося, що вийшло більш затишно, ніж в домашніх умовах, в сучасному і великій квартирі. Тепер ми підбираємо орендарів, і зробили весь аукціон. Просто площа хороша, всі транспортні перевезення близькі, є велика алея для ходьби. В цілому, сміливо завищено і успішно пройшли. Це історія.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное