Як наблизити виконання заповітного бажання

Коли ми були діти, ми мріяли так багато. Хтось про те, що літають в космос, хтось про улюблений морозиво або походи в парк з атракціонами. Однак, як ми виростимо старше, наші мрії часто подаються на фоні. Людина починає просто йти з потоком і виконувати інші бажання людей, а не власне.

Здійснивши це, потрібно повернути своє право на сні і встановити цілі. Але для того, щоб вони були реалізовані якомога швидше, необхідно виконати ряд умов. Саме тому редакційна колегія "Сайт" Надання послуг Обов'язковий контрольй





Час надання допомоги експертам після років бажання Створіть правила, які можуть наблизитися до реалізації заповітних снів. Звісно, ці правила не поширюються на вірність. Ви завжди можете налаштувати їх, як ви зрозуміли, які роботи для вас. Як ви мріяли?

  1. Напишіть побажання у письмовій формі. Поставляючи наші бажання на папері, ми ретельно і особливо думаємо по кожному з них. Напишіть нам, що ви хочете, щоб кожне слово.

    р.



  2. Формуйте в теперішньому або минулому Багато авторів книг радять формувати бажання в сучасному або минулому десятку, оскільки якщо вона вже стала справжньою. Наприклад: «Моя вага 60 кг» або «Я купив 2-кімнатну квартиру» і так далі.

    Деякі експерти дозволяють слов'янським шляхом. Практично всі психологи однозначно забороняють використання слова «Я хочу». Тим не менш, деякі вважають, що це слово не перешкоджає реалізації своїх бажань, адже головне - ваші внутрішні почуття. Якщо будь-яке слово викликає вас конфліктуючими почуттями, замініть його.





  3. Порадуйте себе, не для когось іншого. Наприклад, не здогадувати, «так що чоловік позбавляє від шкідливих звичок». Що робити? Але якщо Ваше бажання все ще не засвоюється від інших людей, формуйте його, як ви бачите його через себе: «Я бачу чоловіка, який веде здоровий спосіб життя. й

  4. Ви не можете впливати на долю інших через бажання. Ваше бажання бути максимально екологічно чистим і не завдати шкоди іншим. Наприклад, якщо ви хочете одружити конкретну людину, ви не повинні згадати своє ім'я при формуванні бажань. «Я одружився з розумною, доброю та щедрою людиною. й

    Таким чином, ви не змусите всіх діяти, не впливають на будь-які рішення та почуття. Так, ваш майбутній чоловік може бути набагато краще, ніж людина, ви хочете, щоб бути одружений зараз.





  5. Закоханий любов до ваших бажань. Дуже важливо вкладати в усі ваші покарані бажання почуттів і емоцій. Порадуйте їх як предмети любові. Більшість вашої внутрішньої енергії, яку ви кладете, швидше за все, це те, що ви хочете, щоб стати справжньою, навіть якщо шанси зробити це майже нульовою.





  6. Використовуйте позитивні слова та фрази Щоб зробити Ваше бажання вірно, не завдаючи шкоди іншим особам, додайте супроводжуючі фрази в кінці бажання. Ці та подібні складові ідеально підходять: «в кращому варіанті», «повний для мене і всього світу», «для радості мене і рідних», «за загальним гарним», «так чи ще краще».

    р.



  7. Запитайте від родзинозності, не від слабкості або бідності. Уникайте негативних «не» частинок. Наприклад, бажання «Я не хворий» не підходить. Краще замінити його фразою «Я здоровий». Ви побачите, скільки енергії ви економите і як щедро космос реагує на несподівані способи.

  8. Сприяти бажанню Намагайтеся приділити якомога більше уваги. Якщо ви хочете купити будинок, вкажіть своє місце розташування, розмір, кількість номерів, уявіть інтер'єр. Ви можете навіть подумати про те, як ви будете платити за покупку, скільки платежів і так само. Чим більше специфіки в рецептурі, тим простіше її долі виконати своє бажання.

    439554



  9. Покажіть мені, як ви хочете отримати те, що ви хочете. Використовувати слова: «солодкий», «з насолодою» в рецептурі бажань, адже ви хотіли б отримати те, що ви хочете з такими почуттями? Скажіть собі, «Я зароблю з задоволенням», «Я легко купити будинок», «Я щасливий подорожувати в Італії».

  10. Не повторюйте себе. Якщо після довгого побажання не зійшло, спробуйте запитати інакше. Це тільки вказує на те, що слово було неправильно і слід виправити.







Для прискорення речей, Зробіть мінімальний план для виконання вашого бажання за певною датою. Визначте перший крок до мрії, ви будете робити сьогодні. Ви будете вражені, як тільки ваші найменші кроки призведуть до того, що ви хочете. Давайте собі мрії. Робити це правильно, часто від серця. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное