Рукав голови з рукавом.

Я люблю в'язання. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Що може бути краще, ніж рукоділля, особливо коли супроводжується улюбленою музикою або кіно?

Я волію в'язати прості речі. Я не маю часу, і не хочу повністю зрозуміти складні схеми і створити великі товари, такі як светри або куртки.

71622.



Так я був дуже збуджена, коли я прийшов через цю схему. В'язання об'ємної шпаги спицями Це було набагато простіше, ніж очікувалося.





Для в'язання знадобиться звичайна носка спицями діаметром 2,5 мм. Бажано використовувати товсту і м'яку пряжу. Ідеально підходить для продукту.

Як зв'язати пов'язку з об'ємним запахом
  1. Направляйте 29 петель і в'яжіть перший ряд лицьовими петлями.



  2. У другому ряду прибираємо кромочні петлі і в'яжемо 6 лицьових петель, потім 15 спини і знову 6 лицьових. Не забудьте в'язати останню петлю всередині, так як її краю. р.



  3. Передній ряд пров'язуємо лицьовими петлями, а спинка в'яжемо точно так само, як і попередній час.



  4. Так ви повинні зв'язати 6 рядків. У сьомому ряду знову обв'язують 6 лицьових петель, а наступні 15 петлі повинні бути закриті. Ця частина не повинна бути затягнута занадто багато, вона повинна залишатися пружною. Решта петлі повинна бути лицьовою.



  5. У восьмому ряду повинна бути 6 лицьових, потім 15 повітря і знову 6 лицьових.
  6. Відрізок, який ви вийшли, потрібно повторювати так багато разів, що загальний обсяг виробу підходить вашій голові. Закрийте всі петлі в задньому ряду.



  7. Увімкніть пов'язку так, щоб ви могли бачити задні петлі біля пазів. Тепер робимо петлю з першої дільниці і викладіть другий в неї. Таким чином, необхідно переплетити всі смуги. 47



  8. Заблокувати останні петлі ниткою. З іншого боку, у вас є гарна кнопка. Дерев'яна кнопка буде виглядати дуже добре. Бандаж готовий!





Підсумок з капюшоном Працює на аналогічному принципі. Спробуйте зв'язати кілька шапок для себе і вашої сім'ї.

Цей продукт стане чудовим подарунком для вашої матері або другу, і ви проведете кілька вечірок, які роблять ваше улюблене в'язання.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное