Чи знаєте ви незнайомців про себе?

Я колись мав шанс взяти поїзд. Довга дорога, близько 12 годин. Тож я подарував цікавій книзі та налаштував захоплюючу подорож. Але на наступну зупинку прийшов жінка, яка руйнувала план. Решта шляху вона сказала мені про своє життя, її діти, її роботу, її чоловік і навіть її найвіддаленіші родичі.





Той факт, що дивився мене тоді, чому люди повинні розповісти незнайомцям щось так особисте? Ще один день жінка написав нам, хто був з іншого боку цього питання: вона не знає, як зупинити обмін особистих речей з іншими людьми. Редакція "Сайт" Я вирішив подивитися в неї.

Спочатку я хотів би поділитися сюжетом читача, а потім обговорити його з вами. Жінки сказав: Привіт, я хотів би поділитися з вами однією з моїх проблем, я, ймовірно, не знаю, що його назвати. Я фізична особа, що поважає інших особистих кордонів, уникаючи перед собою питання і все це.





Але я маю одну дивну річ: я іноді займався розмовами з незнайомцями. І це не просто господарська бесіда, після кількох хвилин я починаю людину про сім'ю і проблеми в домашніх умовах. Найцікавіше, що я не запустив розмови, я намальований, але не можу зупинитися.

Після таких ситуацій, для себе і вашої поведінки є голка. Я відчуваю, що жінка, яка падає на вухах з її проблемами для всіх, хто йде по всьому. Я не хочу створити таку репутацію, адже я маю друг і сім'ю.





З кожним днем я залишаю будинок, я пообіцяю себе не поспілкуватися з людьми, а потім це буває. Я не знаю, що це. Подаруйте мені поради про те, як боротися з цим. й





Це перший раз ми подивилися на іншу сторону проблеми. Не можна керувати цими розмовами. Що може стати причиною?

Найімовірніше, що людина не має уваги в своєму колой Чи можливо, що навіть найближчих людей не задовольнять потреби спілкування в повному обсязі. На жаль, ви не можете сказати. Ви завжди думаєте, що я не хочу його, я не скажеш тебе. І все це підстаток накопичується. І вона потребує виходу.





Як ви обробляєте? Я хотів би відповісти на зустріч: ми повинні впоратися? Якщо незнайомці відповіли на цю розмову, не відлякуйте або відроджуйте, то чому заперечуйте себе цим спілкуванням? Ти не єдиний, хто не знаєш. Супутникй Людина є колективом, нам потрібні розмови, стрибки та обмін думками.





Якщо друзі не дають необхідної емоційної відповіді, чоловік не хоче хвилюватися, а колеги просто не чують і не хочуть чути, то чому не звертаються до незнайомця. Він буде підтримувати, симпатизувати, і ви заповнить цей емоційний проміжок. Ви будете дрібними, і сім'я буде відмінно.





Не хвилюйтеся про це, тому що такі розмови поширені. Для того, щоб не зацікавити людей, які явно не цікавляться. Це все. Іноді потрібно просто подивитися на речі з іншого кута. Ви один з тих, хто може легко почати розмову з незнайомцем?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное