Вибір рецептів рису

У житті навіть найдосвідченіших господині, рано чи пізно настає час, коли улюблені рецепти вже нудні. Я хочу, якось урізноманітнити старі страви, щоб порадувати родичів і друзів з чимось новим.

Щоб бути повністю озброєним в такій ситуації, редакційна колегія "Сайт" пропонує вибір білийМи любимо і любимо їх так багато в наших будинках.





Давайте нам спочатку розглянемо Найпоширеніша кількість місць при зварюванні рисуТак ви можете приготувати ідеальний варіант:

  1. Рисові опіки. Каша з горіння досить легко. Це зазвичай через неправильне співвідношення кількості злаків і води в каструлі. Рекомендується взяти 1,5 частини води на 1 частину рису.

    І залити гарячою водою або залити крупу в окропомй Якщо рис відразу заповнюється холодною рідиною, його буде п'яти довше, і тому є висока ймовірність того, що рис відвариться.

  2. Рис підкорений Причиною цього може бути занадто висока температура, при якій рідина випаровується занадто швидко. У цьому випадку просто додайте стакан гарячої води і варіть рис на додаткову 5-10 хвилин. Вам необхідно приготувати. ущільненняЩоб зберегти всю пару в контейнері.

  3. Рисові палиці разом Такий рис не втрачає смак, але виглядає менш презентабельно. Крім варіння в холодній воді, часто це призводить до занадто частого перемішування. Ризик Рекомендується перемішати тільки 1 раз. при кип'ятіння.



Тепер ви знаєте, які помилки ви повинні уникати при приготуванні рису. Настав час познайомитися з 5 рецептами приготування відомої крупи. Я впевнений, що ви можете знайти той, який вам подобається.

Часник і турмерний рис





інгредієнти
  • 500г рис
  • 1 зубчики часнику
  • 5 ст. оливкової олії
  • щіпка




Підготовка
  1. Додати рис до кипіння води і перемішати.
  2. Принесіть до кипіння і відваріть на невеликому вогні 12-15 хвилин. Рис повинен бути м'яким. Поставте його в дюд і промийте його холодною проточною водою.
  3. У окремому контейнері ми змішуємо оливкову олію, турмеричну і часник подрібнену ножем. Потім обсмажте суміш на середньому вогні 5 хвилин. Потім знімаємо часник, кладемо рис в посудину і перемішуємо. Дядько!


Категории

Смотрите также

Новое и интересное