Чи потрібно видалити навушники в громадському транспорті?

Навушники хороші, обов'язково. Ви слухаєте музику і не турбуйте всіх, подивіться фільм і не турбуйте всіх! Це дійсно великий, дійсно. Але є одна річ, яка іноді може приводити вас до точки, де ви хочете зробити щось дуже добре, щоб кваліфікувати ваш гнів. Люди з навушниками іноді неможливі.





Я знаю, що Прогулянка по місту, все раптово. Я втратив звук в навушниках.й А потім виходить, що хтось в цей час я не їду на мене, щоб піти через червоний світло. Я не бачу його. Я можу уявити, що це почуття: хтось хоче допомогти вам, і ви не почуєте глухого. Редакція "Сайт" Я зацікавився цією темою, і разом ми вирішили дізнатися, чи є будь-який сучасний етикет про те, як використовувати навушники в громадських місцях і транспорту.





На вулиці все ще дрібно, але в багатолюдному метро автомобіля або багатолюдному автобусі люди в навушниках нагадують манеквіні, які іноді доводиться перевертатися з досить відчутними спиць. Незабаром ви будете зупинятися, запитати, якщо він вийшов, або тиша або моу. А іноді гучність звуку в навушниках така, що ви можете зробити СловаЗарядка Баста. Це може покласти тиск на психіку.

479159



Навушники можуть бути небезпечні. Я вже писав про те, як я пішов на червоне світло, і тільки, можливо, уникнути можливих наслідків. Що відбувається навколо. Розгортаються випадки, відомі на залізничних станціях і дорогах. Навушники, що надягають навушники, не тільки ризикують себе, але і створюють небезпечні ситуації для інших.





Цікаво, що, наприклад, в Мінську (Білорусь), затверджені правила використання підходу, в якому є одна цікава точка: на платформі заборонено носити навушники. Коли ви отримуєте в машині, ви можете носити його і слухати. Я вірю, що це правильний захід, який знову запевняє вас проти можливої небезпеки. У той же час у вас буде інформація, оголошена на станціях.





Люди, які не можуть жити без навушників, дивляться речі по-різному. Наприклад, вони щиро вірять, що навушники допомагають побудувати свою зону комфорту, зробити це чітким для інших людей, які ви десь там на довжину хвилі і краще не доторкнутися до вас. І в свою чергу, вони дратують, коли інші «збирають» їх на поверхню. Іноді виникають непристойні конфлікти.





Старші люди, як правило, розглядають навушники злом, які «згортають» мозку. Те ж саме стосується телефонів та інших пристроїв зв'язку, які відключають особу від реального світу. Коли я дивився мій бабуся, який прийшов до всіх, на яких я бачив навушники, і коли вони вийшли з вуха, сказав: «О, ні, нічого не потрібно!»

р.



Але назад до етикету. Не так багато правил, офіційно вони, ймовірно, не з'являються в будь-якому місці, але це буде неправильно, щоб пропустити цей момент і не хвилювати вас з ними. Один спосіб або інший, але навушники вводять наше життя серйозно і довгий час. Тому, як супротивники, так і любителі повинні знати. часЩо я хочу виділити прямо зараз. Імовірно, взаємоповага. Ніяких скасованих.





тег навушники
  1. Якщо ви зносите навушники і хтось приходить до вас з питанням, зробіть мені користь. Стоп, зняти амбулаторії і поговорити з ним спокійно. Він буде прилягати і поважати йому. В цілому корисно видалити навушники з часу до часу - що якщо ви збираєтеся бути заглушеними?



  2. Варто пам'ятати, що при об'ємі музики досить високий, об'єм власного голосу виходить занадто. Вимкніть навушники, навіть якщо ви почуєте те, що вони просять вас. Довірте мене, ви просто відчуваєте себе, як ви йдете природно. Не вірно.



  3. Поради тим, хто не зношує навушники. Якщо ви бачите людину з дротами, що прилипають з вуха, то він не в настрої говорити зараз. Якщо він безпечний і вам не потрібно знати щось важливе прямо зараз, то не відволікайте його. З повагою, свобода та особистого простору.





Хто знає, є нові технології в майбутньому. Аксесуари Визначте мову і проаналізуйте, що відбувається навколо них, автоматично відключивши або попереджайте, що хтось намагається поговорити з вами. Чи не так? Напишіть в коментарях про ідею етикету для навушників і що ви думаєте про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное