Як попросити запліднення на неділі

6 березня 2022 р. в неділю. У храмі вийдуть світильники, аббот вийдуть в темному епітрагіллі і в тихому голосі розповість про майбутній Лент і що зараз ми повинні запитати про про прощення. У цей день храм виглядає різним, кожен мовчить, і ви несвідомо спробуєте ходити спокійно.





"Чи можу я дійсно пробачити все?" Чи пробачаю? Важко позбутися від всіх нападів і з чистим серцем, падають на обличчя, пробачають всіх і просять прощення себе.

Не складно попросити прощення від однодумців. Падіння на дерев'яній підлозі храму, лука і просити прощення від усіх у цьому світі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я пробачаю “Ді прощання та прощення”. Однак реальний катароз може бути зрозумілий тільки, просивши прощення від одного, до якого вона дійсно винна.





У житті часто виникають непорозуміння, свари, конфлікти. Ми, як правило, відмиваємо інших, іноді забуваємо дати, ми не можемо спокійно тримати. Все людська природа, це важко зробити все про це, позбутися від неї повністю. Ми надамо можливість прощення і просити прощення.

Згода, коли ви розбиваєте на коханій людині, іржі до колеги або різко висловлюєте себе, коли ви бачите, що ви неправильно, неприємне відчуття свербіння поселиться в душі. Ми працюємо над тим, що ми будемо жити. Що таке? Як протистояти?





У своїй сермоні перед Лентом священик нашого храму сказав: «Якщо ви відхилені, нудьгувати, не відповідайте їх.» Навіть якщо це здавалося дуже наступним і недобрим. Не робіть вибачення або сперечатися. Просто зберігайте тихий. Для того, щоб в цей час ворог припинив нас таким чином. й





Знаходження міцності на спокійно ведмедя затирання і не давати в спокусі дуже складно. Ця майстерність навчається роками. Так нам необхідно дізнатися ще одне мистецтво: прощення і просити прощення. Ось чому ми даємо день перед Лентом – Неділя прощання. У цей день у кожного є можливість пускати всі правопорушення, торкнутися від своїх ліктів і почати кріпитися чисто.

Для того, щоб зробити це простіше відкрити і пробачити, ми пропонуємо вам відредагувати молитву. Ці сильні слова допоможуть заспокоїти серце і знайти сили в собі.





На руку Щасливої милосердя, О мій Божий, Я даю душу і тіло, мої почуття і дієслова, мої поради і думки, мої роботи і всі мої душі в моєму русі. Моє в'їзд і мій ексодус, моя віра і моє житло, потік і кінець мого життя, день і годину мого дихання, мій наполягають, решта душі і тіла.

Але ви, O Mercy God, з усього світу, непристойна Доброта, невирівняні гріхами усього світу, O Lord, мене, більше всіх грішних чоловіків, отримувати в руці вашого захисту і доставити мене від усього зла, очищати багато моїх нерівностей, дати корекцію до мого зла і похитого життя, і від приходних гріхів гріхів, завжди милуватися, і ні в якому разі, коли я не загублю вашу любов людства, вона охоплює свою слабкість від демонів, пристрастей і зламаних чоловіків.

По ворогу, видимих і невидимих, ведуть мене в шляху сальвації, доводять до тебе, мій абод і бажання моєї землі. Подаруйте мені кінець християни, безшумні, мирні, зберігайте вошей від повітряних духів, на Ти страшний суд буде дивним до Ти раба, і пошануйте мене в правій руці Ти благословенної овець, що з ними я буду похвалитися Те, мій креатор, назавжди. Амен.





Молитва до Господнього - це сильне молитва. Ви повинні прочитати його з усім вашим серцем, жити кожен гріх, вчинений вами, кожен напад викликаний. Після цього молитви легше просити прощання від тих, хто виправили.





Важко не тільки попросити прощення, але і прощати відступників. Є слова, які допоможуть вам знайти силу, щоб дати відступ.

«Збережіть милосердя на тих, хто мене зацікавив!» Померти на тих, хто мене послав і болить.

Ніщо не зло їм через їх непривабливий службовець; але через їх різак милосердя і невагомість добрості, ні в цьому житті, ні в подальшому віці вони страждають зло для мене, грішник. Свідомте їх зі своєю дивністю і осінньою осінньою з Вашою грацією, O All-Good, для вас благословлені до всіх назавжди і коли-небудь. Амен.





Ми сподіваємося, що ви зможете позбутися від всіх нападів і очищення серця від них. Давайте мені. молитви Вони допоможуть вам і нададуть вам правий шлях. І пам'ятайте, Бог пробачить.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное