Що говорити про сина

І знову ми маємо питання від аудиторії. Редакція "Сайт" Я люблю ці речі, тому що ми не погоджуємось, і ми не можемо приїхати до консенсусусу. Немає консенсусусу. Нерідко наш спір вирішується психологом, не без нього цього часу. Але що було предметом нагрітих дебатів?





Про нас Як дізнатися, чи використовується? Ви хочете, щоб на крилах любові, і хтось просто вміло підтримує ваші почуття, тому що ви молодий і недосвідчений. Я готовий зробити буквально що-небудь: дати гроші, і дати його в будинок, і що нескінченність зробити. Тексти пісень, а це означає: Не далеко від правди, це сталося занадто. Але це так погано? Почнемося з цікавим листом.





Як підтримати дитину «Мій найдовший син – 20 років» Він живе окремо в орендованому будинку, працює, ледь робить кінцеві зустрічі. Якщо ви хочете допомогти, якщо він не просить його. Він нещодавно мав подруга. Довгоочікувані перші відносини. Він закоханий, щасливий і щиро вірить в взаємність. На телефоні є менше шести місяців, кожні два тижні або менше, решта часу «високих» на телефоні. Вона з іншого міста.





«Для того, хто вважає це серйозним, відмовляється зустрітися з друзями. Я зрадився про це стосунки: мій син почав надсилати гроші до дівчини, і він живе на пасі. Я не вірю в любові. Як ви поясните, що вам потрібно думати про себе першим? Я боїться, що це не буде добре кінця: вона відмовиться від нього і знайти краще. Як ви підтримуєте сина?

Відповідність психолога
  1. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. панчохий Зрозуміло, що материнське почуття не відійде, але файта акомплі повинна бути прийнята як неминуче. Син виріс, живе життя і зараз досить важко назвати дитину.



  2. дорослий. Він обирає, як діяти в даній ситуації. Ви можете абсолютно не поділитися деякими видами, але ніхто не не завадить від помилок. Особливо в романтичних відносинах, де досвід інших не застосовується. У цьому випадку потрібно заповнювати своїми руками.



  3. По суті, мама має щось бути гордою, тому що вона підняла незалежний хлопець, який у віці двадцяти вже вирішив жити окремо, будує свою долю і не вимагає допомоги. Навіть якщо сидить одночасно на пасті, це життя, варто їсти з різних сторін.



  4. Можливо, мати право і дівчина дійсно використовує хлопець. Але ви також можете подивитися на неї з іншого боку. Відносини важливі для сина, він визнає свою пріоритетність, навіть друзі залишені. Хлопець бере фінансову відповідальність, готовий показати її дівчатам.



  5. Час розкаже, кладемо все на своєму місці. Незалежно від того, хто правий, дитина буде безцінний досвідй Навіть якщо його найкращі почуття закохуються. У будь-якому випадку він стане корисними висновкими. Уважно, він буде відповідальний за всі його рішення. Габаритний зображення



  6. Що можна порадити в цьому випадку? Тільки прийміть, що син нарешті виріс і живе його життя. Він має сенс просто сказати йому, що його матір буде любити його в будь-якому напрямку, а будинок його stepfather є місцем, де вони завжди прийматимуть його. Як було зроблено багато помилок і помилок.





Є зерно в словах психолога, але не всім подобається такий вирок. Я розумію, що мама думає. Як підтримати хлопцяНе існує ніякого захисту дівчини. Але вона є і кимось, хто в свою чергу потребує підтримки. Тексти пісень, а це означає: І це чудово, що є хлопець тут, хто хоче зробити це. Пишіть свої почуття в коментарях, а стаття поділилася з друзями. Цікаво, що їх думка буде.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное