Чи можуть діти розв’язати проблеми, повною мірою здатні батькам?

У зв’язках людини принцип взаємодопомоги «Я до тебе», переважає. Але в сім'ї, серед найближчих людей ситуація складна. У зв'язку з батьками та дітьми часто почуєте фразу «зробили тебе, потім ви самі», або «зберете тебе, тепер допоможи нам», або «не дайте гроші». Хто повинен допомогти, хто і повинен вони?

Сьогодні видання. "Сайт" Про нас Чи можуть діти допомогти батькам? Або навпаки. І що робити, якщо ви не впоралися з вашими проблемами, і ви також попросите допомогу.



Коли я був 15 років. Тоді батьки продали квартиру, залишили мене і сестра бабуся, і пішли працювати за кордоном, говорить 26-річний Наталія.



«Коли я повернувся, я вже 20. Батьки купили іпотечну квартиру, але речі ніколи не отримали кращого. Тепер мама і батько залишилися без житла і без грошей. Я отримав все, що я отримав, оскільки я був студентом до них, немає економії або нерухомості. Немає способу допомогти. й

«Для того, щоб допомогти нам і постійно нагадуються про це. Вони здатні працювати, ще раз до пенсії, але вони не хочуть працювати. Вони очікують дітей для вирішення проблем. Під тиском. Я не можу боротися з моїми проблемами, і тут вони ... – скаржаться на дівчину.



Звичайно, це складна ситуація, і навряд чи досвідчений психолог допоможе боротися з фінансовими проблемами в сім'ї. І хоча не можна залишити родичів долі, здається, що батьки Наталії зрушили відповідальність за їх помилки на крихкі плечі дочок. Не можна назвати його правою.



«На питаннях тут дуже чутливі. Чи є у дитини жити своє життя або він повинен підтримувати свою матір і батько? Коли жити за себе, якщо всі ресурси йдуть на підтримку батьків? запитує психолога Інна Чиркова.

«Я не даю всіх соків до дерева, тому діти не повинні жити для батьків. У ідеальному стані батьки самі подбають про своє майбутнє, щоб не стати тягаром для своїх дітей. Але це не завжди справа в житті.



«Немає вини Наталії, що її батьки нездатні в забезпеченні майбутнього. Можливо, вона повинна думати про створення власної родини, про забезпечення її майбутнього. Нехай дівчина просить себе, якщо вона має право робити так. й

«Якщо ви настанете на ноги, не існує проблем, що допомагає людям, близьким до вас. В іншому випадку, варто в першу чергу бути відповідальним за себе, даючи батькам можливість впоратися з проблемами з матеріалом, - сказав психолог.



Ситуація складна, і тому навряд чи не вирішується без рішучих дій. Діти повинні допомогти батькамЯкщо у них є можливість. Якщо вони не повинні, вони повинні спочатку подбати про себе, щоб не стати тягаром для своїх дітей, щоб не знищити своє життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное