Які квіти краще надсилати на компост

Минулого року Я прийшов до країни і був сюрприз: все переросли так багато, що важко побачити паркан. Звичайно, різноманітні квіти і рослини мальовничо прикрашають фасад, але все слід виміряти. Тому один раз на сезон варто чистити на дачі. Диффікулт у догляді рослин, що блукають сусідам, а решта - в компост-піті.

Правда, деякі квіти просто не прилипають до мене. У таких випадках краще подарувати його сусідам. Ймовірно, вони зможуть знайти підхід до рослинництва. Решта мого чоловіка і я похилий і відправлений для добрива. На дачі відразу стає більш просторим, а також є місце для розсади.



Комплексні рослини разом з редакційною колегією "Сайт" Ми будемо говорити про квіти і рослини, які краще. відй Ми будемо говорити про важко доглядати за рослинами, які приймають час і енергію в ваговому стані.

  1. Рожева ромашка - echinacea
    Я висадив ехінацею останнього джерела. Я дуже любила квітка: вона виглядає як ромашка, але з різними кольорами. Білий, жовтий, малиновий, помаранчевий, зелений колір - вибір на свій смак. Зараз є багато нових красивих сортів.



    Незважаючи на всю невибагливість рослини, якось з вирощуванням не працює. Може бути "фединг" поганий або висаджений для вирощування в пекумі. Я намагався пересадити, але інше місце не вписався. В результаті я вирішив дати сусіду в країні – її квітка приймала і почала добре рости. Зараз кожен щасливий: сусід, мене і Ехінацея.

    982310р.



  2. Квітка Свуборн - фізико-гемія
    Сама квітка красива. Вирощується широко, можна висадити уздовж доріжки або додати в змішувач. У моєму квітковому саду вже виростає остріх, жовта лілія і цитрусові дріжджі. Я бажав додати фізико-географію до них, але вона повністю відмовилася приймати корінь.



    Рослина, що простягається на передпліччя, покриваючи інші квіти. Фістостегія переповнена над вузьким контуром з тонким екраном. Не шукав, як я планував. О, і я зустрівся з нею: викопувати, пересаджувати, але все безкінечно. Один з сусідів запропонував підібрати квітку, щоб висадити ділянку біля фонтану. Її фізико-географію добре приймали і знайшли своє місце в саду.





  3. Iris Circle Серед Сусідів
    Про 3-5 років тому в Ірисі приніс ще один сусід. Моя мама і я не там, тільки мій тато прийшов на вихідні. Сусід сказав, що вона висадила квітка для себе і вона була зайвою рослиною. Батько погодився підібрати розсаду і викопати на краю компостного палички.



    Доброго дня ми дізналися, Ірис Ми зловили. Так само викопували на шляху до села. Ми їздимо з цією квіткою протягом тривалого часу. В результаті розчаровує: рослина цвіте скромно і агресивно росте. На жаль, 10 років тому ми вперше поділилися цими ірисами з нашими сусідами. Тепер він повернувся з нами.







Зовні віконні теплі: весна набирає імпульс. Після зими минулого року листя, старі квіти і рослини накопичуються на дачі. Ми радимо не відкинути органічні відходи - краще складати окремо і почати готувати компост піт. Добрива завжди корисні в дачній ділянці.

З комплексом в догляді рослин можна проводити протягом тривалого часу. В іншому випадку краще давати знання садівників. Або попросіть когось, щоб допомогти вам виростити. У нашому редакційному колективі пощастило про те, щоб ви зрозуміли, що ми працюємо над тими людьми. Що ви любите і любите, що ви робите. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное