Інструкція по виготовленню пісних шоколадних печива з варенням

Для того щоб не заперечувати себе під час застібки в солодкому, зверніть увагу на це досить просто. кішка з варенням. Він виходить м'яким зовні, зі сметаною всередині. Змія дуже швидко - тільки 10 хвилин і готових. Просто спробуйте не перестаратися, щоб печиво не висохнуть.

Цей cookie їсть миттєво! Тому я рекомендую збільшити інгредієнти три рази. Я подвоїв і я знаю, що це не достатньо. До речі, варення може бути будь-яким, ви також можете прийняти не варення, але ягоду власному соку.

Габаритний зображення

Простий Lenten cookie Сьогодні Edition "Сайт" Він розповість, як приготувати. худий-шоколад з журавлинним варенням. Овочеве масло тісто!

інгредієнти
  • 0,5 ст. джем ( малина + журавлина)
  • 165г цукру
  • 130г рослинне масло
  • 0,5 ст. какао
  • 1 ст.л. борошна
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка


, Україна

Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте варення (У мене малина з журавлиною), цукор і рослинне масло. Подивитись його добре.



  2. Запитайте для борошна з розпушувачем, додайте до рідкої суміші. Також посипаємо какао і щіпку солі. Змішайте тісто. Тісто повинно бути м'яким і пластиковим. Поставте тісто в люмп. 312783



  3. Розгорніть тісто кульки розміром волоського горіха, покладіть на чашу і розтопіть за допомогою скляної або кавової чашки. р.



  4. Печиво випікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 10-15 хвилин. Дуже важливо не перестаратися, так як волога печива залежить від неї.



  5. Все, худі. шоколадний млин Готовий. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися відмінний рецепт пісного моркви пирога. Морква в ній необхідно надати страву цікаві фактури і спеціальні ноти смаку. Насправді це практично не відчувається, тому торт в результаті не буде виглядати як рослинне касероле, не хвилюйтеся. Має апельсиновий сік, темний шоколад і родзинки!



Також в цьому рецепті можна додати пару крапель мигдальної сутності, лимонної шкірки або горіхів. Але на мій погляд дуже смачний без добавок. Ви можете піти вгору. ангел для тесту. Я дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное