Які дії не повинні бути проповідними, навіть близькі люди

«Ойдіть і пробачте мене. Це буде легше, говорить сестра. "Чому ви скупчуєте?" попросить чоловіка, який буквально 40 хвилин тому кинувся на вас і не лікував. І ми пробачимо, намагаємось показати емпатію в бік захисника, стояти на своєму місці, спробувати забути. Однак багато психологів говорять, що Про нас Не потрібно або навіть шкідливо.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! «Нема ніяких обставин, дорогий. Або це буде, і ви один, я чув від друга, який працює в сім'ї психоаналіз протягом 10 років. Сьогодні видання. "Сайт" Він просить вас зрозуміти, які дії Не пропустіть Навіть найсвіжіші і дорогі.





Можливість закривати людей
  1. Зйомки
    Не пропустіть. Не має права підняти руку на вас. Чоловік, хлопець, дружина, брат, сестра, батько - ніхто! Звісно, є люди, які пробачають таку жорстокість. ставленняАле такі зв’язки більше не вважаються здоровими і називаються «залежними» відносинами, в яких немає пари в любові, але є зловживач і його жертва.

    Р



  2. Приниження.
    Ви часто чуєте образи проти себе? Які почуття, то ми можемо говорити про? Відчуйте людей не зателефонуйте коханій людині, відхиляючись і дізнайся стосунки в публічному режимі.



  3. бетмен
    Все, що відбувається в відносинах, завжди відповідальність двох людей. І це дуже важливо для пари, щоб зрозуміти це. Betrayal є чітким ознакою відсутності любові. Якщо людина в зв'язках зраділа на своєму партнері, то тільки вказує на те, що він ніколи не любив або поважав його партнера. Варто пам'ятати, що після зради відносини ніколи не стануть довірою і тендером, оскільки за ним буде третя сторона, з якою була виконана зміна.





  4. Леся
    Завжди болить, коли ми зраджуємо тим, що ми довіряємо. Збірник партнера, «сет-up» коханої людини, яка кинулася на складний момент, або кукурудзяна зрада, є зрадою. Якщо ви хочете жити в миру, людина, яка зраджена один раз, запобіжник. р.



  5. Неподалік
    Будь-який, хто залишив один раз, буде робити це знову. Не кожен зможе закривати очі, щоб лежати і боляче, намагатися побачити щось добре у людини, довірити його. Деякі люди, які виправдовують, кажучи, це для хорошого інших. Набагато гірше - той, хто патологічно лягає, а потім стверджує, що все, що ви чули або бачили був невідповідним Вони повинні летіти від таких людей; вони невірні.

    км



  6. Наплавлення
    Якщо людина змусить вас в навколишньому середовищі інших людей, говорить всім про свій особистий досвід у громадському, грубо принижує вас в присутності інших людей, і стає гарним другом тільки з вами, щоб не виправдати його, такі люди не можуть бути прощені. Вони використовують для створення себе в суспільстві. Намагатися не спілкуватися з такими людьми і, якщо це можливо, боротися назад.





  7. Коли ви звикли
    «Діти з дитиною!» «Оплата за мене в ресторані!» говорить хлопець, а колеги на роботі кидають вам свою роботу. Це всі показники використання. Не зважаючи на бажання інших людей – пробуджувати себе і зупинити контакт з такими людьми!





Я також пропоную дізнатися, як управляти сімейним бюджетом, щоб відносини не руйнували, а карелі не уникають, а комфортне життя. Чи можливо це?





Звісно, все відомо в порівнянні з життєвим досвідом, юнацьким максимізмом «завтра», згладжує. Ми починаємо шукати наші пальці, а деякі ми не пробачимо. Якщо це правда важко відповісти. Але я можу сказати вам напевно: ніхто не має права сказати вам, що забути і що не забувати. Якщо ви не бажаєте бачити когось.

Можливо, ви ще сильнішими і більш сміливими, тому що вам вдалося вижити гнів і зберегти переміщення. Не має права сказати вам, що ви повинні забути і що не повинні: не терапевт, не мати, священик, міністр, вчитель, не вчитель. міжрасовій

Чи варто заважати близьких людей вищевказаних речей чи ні? Я з радістю ознайомлюся з цим в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное