Що носити чорні колготки восени

З настанням осені, романтично розуміли жінки починають одягатися більше і більше в сукні, спідниці і шорти. Для зміни шафи настає жіноча мука, яка називається: "Чисті колготки вибрати?"

Можливий один з найпопулярніших варіантів чорної колготки. Хтось вважає, що такі колготки роблять ноги більш стрункими, інші сприймають їх як базові і легко поєднуються, інші думають, що такі колготки допомагають приховати нерівні ноги.

Але це неприпустимо. діаграма Один з акцентів, і важко не помітити. Чорний - універсальний колір, але в разі зав'язки вимагає обережності. Сьогодні видання. "Сайт" Ми розповімо, які закони диктують нам чорні колготки і чи є засупуй Поради досвідчених стилістів і модних експертів!





Чорні колготки
  1. Перше, що я хочу звернути увагу на сезон. Влітку зношені чорні колготки – перегородка (крім найтонших, майже прозорих).



  2. Чорні колготки не йдуть добре з легким одягом і легким взуттям. Навіть зараз, білі черевики і черевики на піку популярності, напевно не варто поєднувати їх з чорними колготкими. Звичайно, є стилісти, які дозволяють таке поєднання, але це досить виняток до правила. Згідно з етикетом, чорні колготки повинні носити з взуттям з закритою точкою.



  3. Прості чорні колготки Вони універсальні, і їх можна носити практично будь-яким нарядом в класичному стилі. Якщо наряд темно-яскравий насичений колір, то чорні колготки в цьому випадку можна носити без сумніву. Але якщо ваш наряд легкий відтінок, то чорні колготки можуть бути абсолютно доречними. Це не означає, що ви не можете носити чорні колготки з легким одягом. Створення такого зображення, обов'язково доповнюється деякими елементами чорного. Це можуть бути аксесуари, ювелірні вироби, а також елементи візерунка на тканині.





  4. Ефект схуднення має тільки чорні матові колготки. В ідеалі взуття для чорної щітки повинні відповідати тону, щоб створити безперервну вертикальну в образі.



  5. Якщо є візерунок на чорні колготки, то всі інші речі не повинні відволікати деталі. Або візерунок в наряді повинен бути схожий на візерунок колготки, мати один стиль і гармонізувати один з одним.



  6. Денс зимових светри сукні допускаються носити з чорними колготкими, але світло світлих світлових суконь абсолютно не виглядають з ними, це без смаку.



  7. Чорний. чистка Краще поєднувати з спідницями класичного крою, довжина якого не повинна бути вище коліна. В іншому випадку ваш образ може стати занадто еротичним і навіть вульгаром.



  8. Я хотів би згадати окремо плаття-кодй У багатьох компаніях чорні колготки табу. Допускається тільки бежевий, бажано без натяку блиску.





Туга для тіла також дуже неспроможна гардеробна. Вони тільки добре виглядають на ногах, коли вони невидимі. Що таке парадокс. І повністю зіпсує образ, коли зловив в очі. Так що я можу дізнатися, як підібрати туго тіла.



І нарешті я хочу сказати, що незважаючи на епоху експериментів в одязі, краще дотримуватися правила: щільноЗатягуйте одяг і більш масивне взуття. Тонкі бавовняні та синтетичні матеріали найкраще поєднуються з щільністю до 40 DEN: вироби до 20 DEN вважаються тонкими, а до 40 - демісезонними. Теплі варіанти будуть гармоніювати з спідницями і сукнями з трикотажу, вовни і джинсу.

А також зауважити, що щільні моделі не поєднуються з бізнес костюмом. Що ви думаєте про ці правила, ви прослухаєте їх?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное