Мастер торт готовий

З дитинства я мав особливу любов до тортів. Щоразу я ходив в кондитерському магазині, я приходжу до себе щось додому. Еклери – це моя слабкість. Світло, ваніль, з хрусткою скоринкою і ніжним кремом ... Не можна протистояти.

Багато разів Я спробував випікати себе, але не вдалося. І це випікання займає багато часу, можна провести половину дня на кухні.



Мій чоловік і я пішов додому на обід. Дуже смачний і часто радує щось солодке для десерту. У цей час мій серце зламався. Карпатський тортй

Моя мама-в-завдяки поділилася рецептом і розмовляла про тонкощі приготування. Торт ідеально підходить для мережива солодкого зуба. Випічка - це велика заварка. Це величезний eclair для декількох людей одночасно. Крім того, цей рецепт містить повністю новий підхід до приготування Карпат і приїхали до нас з Польщі. У десерті є пишні, а тістечка дещо нагадує Карпатські гори.



Торт "Карпатський" Інгредієнти для тесту
  • 100 мл води
  • 100 мл молока
  • 140г борошна
  • 4 яйця
  • 80г масло
  • полум'я


Вершкові інгредієнти
  • 600 мл молока
  • 150г цукру
  • 1 мішок ванільного цукру
  • 2 яйця
  • 60г кукурудзяний крохмаль
  • 200г м'яке вершкове масло
  • 1 ст.л. цукрового піску




Підготовка
  1. Робимо крем першим. Покладіть молоко до кипіння і в той же час перемішайте яйця, цукор, ванілін і крохмаль. Ретельно збийте інгредієнти міксером, щоб не залишилося грудок. Молоко варене поступово вводять в крем і перемішують дерев'яною ложкою. Крем слід варити на повільному вогні, поки суміш загусить. Коли вариться, закриваємо суміш харчовою плівкою і встановлюємо її для охолодження трохи.





  2. Тепер давайте на тест. Візьміть масло, воду, молоко і сіль - перемішайте їх в сотейні і доведіть до кипіння. У варильній суміші додайте просіяне борошно і добре перемішайте ложкою. Нехай тісто охолоне протягом декількох хвилин. Потім вставляється одне яйце і ретельно перемішуємо.



  3. Покриваємо сковороду з папером і виводимо тісто. Поставте в духовку за 25-30 хвилин і залиште запікати при температурі 200 градусів. Торти повинні виходити «похит», як і гори Карпат – звідси ім'я торта. Вийняти її з духовки і дайте їй охолонути.



  4. Наріжте торт на дві скоринки. Візьміть вершкове масло і збийте міксером, поступово додаючи відварний крем. Вся готова маса викладається на одну скоринку і покривається другим. Через сито посипають цукровою пудрою і залишають настоятися. Краще давати час торта охолонути - 15-20 хвилин, тому вершки загустять і стануть навіть тастером.





Торт "Карпатський" від custard Він популярний з любителями випічки. Про новий підхід до приготування їжі Завдяки використанню кукурудзи крохмалю тісто світло і хрустким. І додаючи м'яке масло до крему робить його більш м'яким і товстим. Спробуйте цей спосіб приготування торта з заваром і ви будете приємно здивовані. Ще більш щасливий чоловік і діти – їсти все і попросити добавку. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное