Чому кормові корови на суботах

Як хлопець, який годує молитву собак, голубів і корів на березі озера сказав мені, субота - день, по батькові планети Сатурн. Ось чому я бачу його тут більшу частину часу. Він сказав мені про деякі правила, які він пішов в суботу. Він був дивним, щоб почути його всі від тиди молодий людина вкритий кольоровими татуюваннями, але він зацікавив мене. Я вирішив зібрати інформацію.



Редакція "Сайт" Астрологія як альтернативний погляд на те, що відбувається у людини. Хтось прикріплює важливість до нього, хтось не робить. Ми не схильні стверджувати і розміщувати. Якщо ви виявите відповідь, то вам буде цікаво дізнатися, що саме воно займає. Сатурн в астрології і що робити з його впливом. Ось що я дізнався.



Сатурн вважається найстарішою, найперспективною і найперспективною планетою, відповідальною за карма, життєві виклики, випробування долі. Сатурн називається некоректним арбітром долі - він дає нам плоди наших ласощів, які ми заслуговували нашими діями. Люди, які перенесли вплив на сувору планету, не можуть витримувати стрес, схильні до сильної залежності.



Я пам'ятаю, що хлопець в ставку сказав мені. Зокрема, він згадав кармічну борг і прагнення пом'якшити «чуття». Це може бути зроблено тільки через духовність, який також по батькові Сатурна. У людській природі планета позитивно впливає. Висловлена в правосуддя, глибокі знання, мудрість, чесний. Ось рекомендації людини, яка намагається зменшити Кармічнай



  1. У суботу не варто займатися бізнесом, який має матеріальну основу або спрямований на заробіток грошей. У цей день краще заспокоїти розум, підвести до останнього тижня, пережити. Також добре провести цей день в компанії однодумців.



  2. Самоденна і дисципліна є одним з найважливіших проявів Сатурна, які можуть порадувати його. Так, в суботу ви можете швидко, тримати вівся з тиші, голодувати. Важливо подбати про здоров'я і собі дозволити собі. Ведення. 193342



  3. У суботу рекомендується показати по відношенню до літніх людей і зробити пожертви. Сатурн на користь літніх і бездомних. Тому вигідно годувати птахів, особливо корів, і променів собак. Це те, що я використовував, щоб знайти хлопця.



  4. У суботу це буде право приймати всі події, як це буде вище. У той же час важливо залишатися спокійним і розвивати якості терпіння і благородства майбутнього. Вони допоможуть в різних ситуаціях, не тільки в суботу.



  5. Сатурн каже нам не прикріпити до людей або подій. Він навчає нас, обравши все, що ми любимо і цінуємо. В кінці все відноситься до Бога, що означає, що вам потрібно звикати до ідеї, що ніщо в цьому світі є тільки ваше майно.





Враховуючи ці рекомендації, ми приїжджаємо до висновку, що в суботу краще присвятити себе духовним практикам, читанням, спокою і вихідним днем. Згідно з індійськими та тибетськими родзинками, відпочиваючи на пролонгації Сабата. Схожі погляди можна знайти в Юдаїсі. Ми говоримо про ортодоксів, які уникають всієї роботи в цей день. В івриті субота Шаббат.



Чудовість Сатурна Це дає вам можливість переглянути все, що відбувається з вами. Якщо ви відчуваєте, що життя не вдається, можливо, ви повинні дійсно чекати до субота і піти в найближчий ставок, щоб годувати стрілку з гороховими пирогами? Ви побачите, що мус і плутанини зійде. О, ye! Я майже забули. На наступний день неділя, і він захищений сонцем. Це означає, що все буде дрібним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное