Чому відпрацьовані витрати весело

Кожен дорослий, хто знає, як керувати гроші. Але якщо ви попросите хто-небудь про витрати на місяць, тільки кілька зможе вказати точний розмір. Більшість людей не контролюють своїх витрат, які часто призводять до катастрофічних наслідків.

Сьогодні видання. "Сайт" Про нас Як не витрачати гроші на нестійкийй Нерідко причина витрат не стільки в кількості доходів, як в психології самої людини. Нездатність правильно впоратися з емоціями багатьох веде до реальних фінансових коштів.



Я не одружений, я не маю дітей, я жити з батьками в 42. Моя мама була діагностована з dementia 3 роки тому, вона живе в одному номері, мій батько в іншому, практично не спілкується. Я живу у вітальні, подивіться після них, оплачуйте всі рахунки. Так, батьки мають пенсію, але ці доходи пенні.



«Гроша завжди коротка. Проблема з'єднана тим, що я часто зроблю висипні покупки. 2 роки тому. Коли я оплачую при оформленні замовлення, я вважаю, що покупка виправдана. Але вже в домашніх умовах заспокоївся, де я блюю себе за те, що мій гроші. й

«Особливості сім’ї цілком на мене. Я знаю, як використовувати гроші, я знаю, як зберегти. Але як тільки є пристойна сума в особистих фондах, то я кидаю її в неспроможність. Скарги скаржаться на дивовижну залежність.



Психологи вважають, що подібні Імпульс Часто говорять, що людина живе під стресом. А можливість купити щось приємне, просто дарує трохи радості, дозволяє відчути себе щасливими. Але потім дійсно приходить заспокійливий.

«Не обов’язково зв’язуватися між наркозією та її хворобою матері. Після того, як пристрасть до витрат висипу з'явилася в жінці про рік після того, як вона дізналася про проблеми здоров'я коханої людини, говорить психолог Аріна Ліпкіна.

Р.

«Неспішні покупки – це лише симптом. Необхідно боротися з причинами - біль, непристойність, відсутність підтримки. Хронічний стрес продовжить підштовхуватися до ступінчастих дій, і Світлана спробує контролювати себе у відтінку.

«Для того часу вона хоче витрачати будь-яку суму. Нехай в цьому момент вона думає про те, що ще можна порадувати себе, експерт укладений.



І відходиКраще подарувати собі день (або ще більше) думати про те, чи потрібна ця річ або ні. Якщо покупка виявиться прямо після 24 годин, ви можете витратити гроші. У цьому випадку ймовірність психіки пізніше зменшується.

Покупець не має достатньо часу, щоб зважити все, подумати... і змінити його розум.

2006–2017 ООО «Нова пошта»

Психологи теж не радять робити покупки в поганому настрої, адже в такому випадку ризик витрачання останніх грошей на абсолютно непотрібні речі тільки виростає.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное