Чому ванночки в вершковому соусі

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Не вдалося зробити це ще. Саме тому, якщо потрібно швидко приготувати серйозну вечерю, я без зцілення починає цвілі м'ясні кулі. На щастя, завжди є перевірений сімейний рецепт під рукою.



Якщо ви хочете знати, Як зробити фрикадельки в ніжному вершковому соусі, редакція "Сайт" Я хотів би поділитися цим рецептом!

М'ясо в вершковому соусі Інгредієнти
  • 500г куряче філе
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 2 ч.л. сушених італійських трав
  • 2 ст.л. соняшникової олії
  • 30 мл води
  • 250мл кремовий
  • чилі
  • сіль


Підготовка
  1. Ви повинні зробити маяк першим. Для цього наріжте куряче філе на кілька частин і пропустіть їх через м'ясорубку. Додайте сіль на землю і поперчіть її до вашої кришки.



  2. Потім очистіть моркву, змийте їх, щоб змити залишки землі, і виріжте їх невеликими скибочками. Також очистіть лушпиння цибулини, поріжте її на два, а потім порізати кожну половину напівкілочками середньої товщини. Далі нарізані овочі слід обсмажити на сковороді до напівїсти, додаючи 1 ст. л. соняшникова олія. На невеликому вогні ця процедура займе близько 10 хвилин.





  3. Цього разу досить сформувати фаршболи фаршу. До речі, щоб фрикадельки не втратили форму в процесі подальшої термічної обробки, я використовую невеликий секрет приготування щільного фаршу, який можна дізнатися, натиснувши на це посилання.

    Р



  4. Після того, як ви закінчили формування фрикадельок, обсмажте їх в соняшниковій олії до золотистого з усіх сторін. Найкраще ввімкнути на середній вогонь, щоб не витрачати час і не боятися, що м'ясні кулі будуть спалювати. Плетені курячі шпаклівки покласти в першу каструлю з овочами. Потім поєднують вершки з водою, сіллю і і італійськими травами і полями фрикадельок з отриманою сумішшю.

    Залишилося тільки покрити сковорідку кришкою і вислуховувати м'ясні кулі на 20 хвилин на слабкому вогні.







Вершковий соус просочує м'ясні кульки і робить їх таким ніжним, що вони практично плавають в роті.

Що стосується основних страв, млинці послужить відмінною боковою стравою для яєчної локшини або, наприклад, пюре.



Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное