Що таке значення домашньої молитви

Двері церкви завжди відкриті, коли ми щасливі і сумні, коли ми здорові або шукаємо загоєння.



У 2020 році у зв'язку з епідемією коронавірусу у світі, папа вперше повернулася до парафіян з сермоном за допомогою Інтернет-трансляції. У Італії був суворий карантин, але в той же час православні церкви не були закриті.

Про це свідчать випадки інфекції, але вони існують. Вхід Це все ще відкрито. У зв'язку з цим, і для цілей особистої гігієни краще дотримуватися певних правил при відвідуванні церкви.



Поведінка в храмі
  1. Краще не поцікавити іконки і релігійні атрибути, можна обмежити себе бурінням.



  2. Під час спілкування намагайтеся відкривати рот широким і не закривати його до тих пір, поки батько не забирає ложку. Ця ложка краще не лизати і не тільки під час епідемії.



  3. У всіх, хто належить до вразливої категорії населення, можуть залишатися вдома і променювати самостійно. (доб. 1)



  4. З поганим здоров'ям, потрібно заспокоїти себе і проконсультуватися з лікарем. Засихати маску, якщо ви відчуваєте симптоми для захисту близьких і людей, які ви входите в контакт з. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно знати, ви можете попросити своїх друзів відвідати вас вдома. доб.15





Православні собори та храми Вони не хочуть закривати, тому що ніколи не було такої речі в історії, що людина не може піти до церкви і молитися. Але ми повинні пам'ятати, що незалежно від того, що ми змогли піти в храм Пресвятої Богородиці, наш Спас завжди там. У 3-му главі Рекламації з Івана - сказав він:Поведінка, я стояти на двері і вибити; якщо хтось чує мій голос і відкриває двері, Я приходжу до нього і з'їсти з ним, і він з мною.?



Махарій Великий на одному з своїх сермонів дав надихну мову і дав переклад Священного Писання його парафіян: «Що ми приймаємо Бога і Господь, вірний лікар». Він може зацікавити наші душі. Для Він подарує безперервно в дверцятах наших сердець, які ми можемо відкрити для Його, і Він пішов і відпочивав у наших душі, і ми промиваємо і знаходили ноги, і він зробив житлове місце серед нас.

р.

«Я стояти на дверцятах, якщо хтось почув голос і відкриває двері, я піду до нього». З цієї причини Він радий страждати багато, поставивши Його тіло загиблого, і визнаючи нас від рабства, що, прийшовши до нашої душі, він може зробити житлове місце в ньому. А також тим, хто буде встановлюватися в суді, і хто відправиться з девілом в пеклі. Господи скажуть: «Бе є дивним, і не інформувати мене; змащувати, і ви не подаруєте мені венгезду, і не скаржайтеся на мене» (Маттева 25:42-43).



Для їжі, напою, одягом, чохлом і відпочинком в душі. Тому він постійно вражає на двері, хоче приїхати до нас. Ми отримуємо Him і принесемо Him в нас, для нього це харчування, життя, напій і вічне життя. І кожна душа, яка не отримала його в себе, і не відпочила його в теперішній час, а скоріше не відпочиває в нього, не має спадщини з святами в Царстві небес, і не може входити в місто небо.



Ми не повинні бути дискуровані, промені і сподіватися на краще. Але нехтуйте правилами особистої гігієни. Бог подбає про нас, якщо ми хворімо в молитві. Не забудьте зробити все можливе, щоб піклуватися про наших близьких.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное