Чи можна виростити яблуню з насіння?

Як дитина, мій дід і я висадила дерево. З невеликого насіння виросло величезне яблуне дерево. Як я дивився, як весь дерево може виростити з насіння і плодів плодів. Природа неймовірна. І все це займає для цього дива час, родючий грунт і догляд.

Я прийшов до заміського будинку останнього літа. Стара яблуня виросла біля паркану і прикрашена стиглими фруктами. А потім скаже на мене: чому не висаджувати інше дерево? У яблуні було багато зрілих яблук під яблунь, тому я взяв пару з мене, щоб отримати насіння.



Згідно з досвідченими садівниками, якщо слідувати всім правилам, можна буде виростити дерево, яке буде нести плоди. Однак урожай доведеться чекати близько 5-12 років. І не той факт, що можна буде вирощувати яблуню того ж сорту, як батько: гра або абсолютно новий сорт може рости. Тому річний яблуневий дерево рекомендується розщеплювати до дорослого дерева гарного сорту. Але перед цим необхідно вирощувати розсаду в домашніх умовах.



Насіння яблуні
  1. Збір насіння.
    Все починається з насіння. Ви повинні вибрати сорт, який підходить для місця проживання, оскільки дерево має добре адаптуватися до клімату. Хороша практика використання морозостійких сортів. Насіння повинні бути щільними і цілісними, мати коричневий колір. Ми рекомендуємо вибрати з кращих фруктів. Повні кісточки утворюються в яблуках, що ростуть в коронці дерева, так як в цьому місці кращі умови для запліднення квітів.



  2. Підготовка насіння
    Кісточки слід видалити з плодів і промити в теплому проточній воді. Для змивання інгібітора, який запобігає росту. Поставте насіння в ємність з теплою водою і перемішайте з дерев'яною паличкою протягом трьох хвилин. Потім їх потрібно замочити і залишити в прохолодному місці протягом 3 днів. Рекомендовано змінити воду щодня і мити кістки так, щоб вони не стали цвілі. На третій день ми додаємо стимулятора росту і дотримуємося насіння - якщо вони опухаються, то вони готові до посадки.





  3. Покласти її в грунт.
    У горщику або ящику залийте грунт, що береться з місця, де планується висадити саджанцій Додаємо добрива в грунт: суперфосфати, золи і сульфат калію. Вибираємо кращі і найсильніші сходи для посадки. Насіння запеченого насіння поміщають в грунт на глибину 15 мм і поливають, тільки так, щоб не знищити насіння. Заводи розміщуються на балконі або підвіконня - потрібно, щоб вони добре освітлені. Також проростки слід постійно змочити.



  4. Трансплантація Apple
    Коли паростки стають міцними, їх потрібно пересаджувати в горщики. Насіння яблуні потребує пересадок - не менше трьох разів на 4 роки. Перший раз пересаджують в горщик або ящик - необхідно сформувати центральний корінь. Близько року яблуня росте в горщику, а потім перемістіть його в більший горщик.



    У другому пересадці потрібно підрізати центральний корінь або вигинати під прямим кутом. Третій раз є постійним посадкою. Пересадки виготовляють так, щоб яблуня починає давати плоди раніше, інакше яблука почнуть залити тільки через 15 років. Після кожної пересадки розсади ретельно поливають.



Коли на пагонах з'являються 4 справжні листочки, можна визначити, які розсади виростуть дикими. На відміну від сортового дерева, гра має невеликі і яскраві листя, і шипи на стовбурі тонкі і прямі. Вирощувані яблуні дерева ростуть без гілочок, з більшою листям.

Рекомендовано перенести на постійне місце в період з середини квітня до кінця травня. Спробуйте вибрати сонячне і тепле місце, яке буде досить просторим. Перед посадкою в грунт необхідно додати гумус, золи і мінеральні добрива. Ми хочемо, щоб ваше дерево виростало міцне і міцне, і ведмедя дозрівають і смачні плоди. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное