Як жити з невірним чоловіком

З точки зору віри і церкви реальне життя православного християнина має на увазі щоденну і безкомпромісну роботу над собою. Це необхідно для повного викорінення гріха в собі: лаціна, гіпокризія, воші, привітні та інші речі. Щоб жити таким чином, можливо тільки з активною участю церкви, яка має на увазі відвідування храму, причастя і щоденної молитви.

р.

У сучасному світському житті не кожен живе так багато, а сама церква стала м'якою. Нерідко ви можете знайти сім'ї, в яких один чоловік вірить, і інші життя не стосуються традиції. Чи можна вони боляче в цьому випадку? сім'я? Редакція "Сайт" Вона спробувала дізнатися, що священики радять, коли один з подружжя є невірним, і як церква наказує йому діяти.



Поговоримо про те, як вони будують життя з улюбленою агностика. Ми завжди виникають проблеми та незгоди. Так може бути щаслива сім'я, в якій є церква і інший не є?

р.

Листи та відповіді
  1. Станіслав, 40, менеджер
    «Я їду до церкви, але іноді я пропусти. Я боруюся з ліньою, або висихає. Я не дуже хороший. Сім'я є дружиною і двома дітьми, він не йде до церкви з мною. Дружина і хрещення взяли з битвою, говорить, не її. Важко, коли я швидко. Вона говорить, що я не можу відмовитися від м'яса, і я не зупиняю вас від кріплення. Але коли сковорідка сковорідка її можна ускладнити. Моя родина звикла до церкви, але наш шлях життя не православний. Моя дружина курить і напої шампанське. Тексти пісень, а це означає: Але її характер сильний, цілеспрямований, якщо тільки вона повернеться до віри! Я не змусив її, вона має думка про все. Це може бути скандальним. І тоді, коли я охолоджу, я розумію, я шкодую його. Як ми можемо зробити гармонію в нашому житті?

    Р



  2. Відповідь священика
    «Станислав сам погоджується, що він ледачий для нього, щоб піти в храм. Як це було в старі дні? Якщо християнина не приймала комунікацію протягом декількох тижнів, то він не спілкувався; якщо ви не хочете причастуватися з Господом, то ви не християни. Людина вважає, що він є самодостатнім і Бог існує десь на периферії. Не вірно. Порозуміння Станіслава як священика не задовольняє мене. Це виглядає як пологів, тому християнізація сім'ї повинна починатися з себе. Вивчайте у стриманій небезпекі, вислухайте конфлікти з миром та любов’ю, щоб стати прикладом для вашої дружини «сильна», щоб показати християнську цілісність. Щоб швидко, молитися, відвідати храм, варто показати, що він є справжньою міцною людиною, а не травою гойдалки найменшим диханням вітру.





  3. Наталія, 32, домогосподарка
    «Людина не п'є, хороша сім'я, він працює, любить дітей, принципи також близькі до християнства, але характер, звичайно, не цукор. Я не ідеальний, але я хочу миру і тепла в сім'ї. Але замість того, є натяг, нікюрінг, з'ясовуючи стосунки. Що я піду до церкви, це буває, і все разом ми йдемо, з дітьми. Але іноді я маю вдома, я відчуваю, що це краще для моєї родини. Ви відчуваєте себе порожнім. Я вірю, що це тест для мене. Інакше, як я можу впоратися з самопізністю? Але якщо я розумію все, що буде з ним? Чи є він тренер для моєї душі? Я дізнався про себе, після того, як я пробачу його, але я не знаю, що він бере за себе: він дізнався або відроджує в правості. Я проповідаю, що Господь подбає про все. й





  4. Відповідь священика
    «Історія досить поширена, коли дружина вірить і чоловік не знає. Він впливає на його, що Наталія хоче спостерігати каньйон, сердитися, і вона вибрала праву тактику: не накладати нічого на будь-який і не ускладнити її життя. Він буде плодів. Наталія не повинна бути дискурована, тому що наше життя є протистоянням з невдачами. Господи запрошують нас в спокої, головне не ставити. Як для "тренера" для душі. Дійсно, зашкодивши себе, чоловік дає їй душу шанс зацікавити. Але пам'ятаєте це: дружини не борються за виживання, де один сильний і інший слабкий, але поважна співіснування люблячих людей. Не уникати розмов з чоловіком, щоб не приховувати вашу релігію, знайти зручний момент для цього. Тексти пісень, а це означає: Віра не те, що бути прихованим або сором'язливим. й







Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Щоб любов не бачити себе, але й іншого. Інше, навіть у першому місці. Рекомендації:
Шановні віруючі! Не кладемо обряд над любов'ю, його закон повинен бути першим. Заради одного з яких доля пов'язана, потрібно зробити концесії, це не покаже всіх ваших православних?
Шановні друзі! Повага внутрішнього миру ваших половинок і не пригнічує бажання бути ближче до Бога. Шукаю не поле бою, щоб захистити свої амбіції.



«Кохання ніколи не перестає, хоча пророки перестануть, язики перестануть, а знання перестануть.» Це те, що Біблія говорить про те, що ми любимо... сімейна базай Тож подбати про одного, поважати один одному і сподіватися на краще разом. Не забудьте поділитися цією статтею з іншими.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное