Чому важливо думати критично

Останнім часом весь світ перейшов на обов'язковий карантин і буквально заморожує в антицидації (це диво і хто є глобальною катастрофою).

Здається, що люди ніколи не зацікавлені в навчанні, що є дев'ять етапів миття рук і різниця між передньою і задньої частини стерильної маски.



білоруський психолог Наталія Оліфирович – один з небагатьох, хто зумів залишатися спокійними за обставинами. Вона вважає, що масова тривожність не тільки допоможе вирішити проблему, але, навпаки, може посилити ситуацію, тому кожен повинен навчитися боротися з нею.

«У таких моментах, перш за все, варто подбати про психологічне здоров’я себе і ваших близьких», – зазначає Наталія.

«У сучасному стані справ, безперечно, дуже важко панчохиАле принаймні намагатися робити це обов'язок кожного свідомого громадянина країни.



Спеціаліст сказав: Як захистити себе від руйнівного стресу У складних разів і сьогодні редакційна колегія "Сайт" Я буду ділитися своїми порадами.

Як позбутися від тривожності «Здавалося б подолати» Немовля, викликаний численними постами з розчаруванням прогнозами про поширення коронавірусу, це не простіше - просто не прочитайте новини на цій темі, і навіть з закінченням. Але як раціоналізувати таке рішення? Виводити з проблеми і заборонити себе помітити реальну загрозу так само несправедливим, щоб висувати паніку з ніде!



«Заборона ігнорування зовнішнього світу, варто намагатися критично оцінювати отриману інформацію і не опублікувати на неправомірних фактах. Не варто забувати, що люди прагнуть постійно перебільшити і прикріпити особливу важливість до звичайних речей. й



«Це ще одне питання, коли ви знаєте заздалегідь, що ви вкрай ризикуєте емоційного питанню. У цьому випадку дуже краще знімати якомога більше з обговорення цієї теми, використовуючи так звану психологічну маску з власних кордонів. й



«Не варто забувати, що COVID-19 – це не єдина хвороба світу. Це означає, що температура трохи більше 36.6 градусів і кашель більш ймовірно вказує на холод, ніж наявність невиліковного захворювання.

Не потрібно звертати увагу на м'який халат. До лікаря в будь-якому випадку необхідно. Я просто хочу передати ідею, що немає нічого, щоб встановити себе за негативний заздалегідь. Перед тим як звучати сигнальні дзвінки, спробуйте пити курс призначених препаратів. й



«Дособа, яка побачить тижні до контракту, вірус виводить себе до подовженої дискетії, яка згодом погіршує свою якість життя. У зв'язку з постійним емоційним стресом, його імунітет ослабляє, він втратить свою здатність працювати, здатність подумати адекватно і в результаті виникає навіть більший ризик отримання хворого.

Ось чому я дуже рекомендую не панікувати ще раз. й



«У кінці слід пам’ятати, що крім коронавірусу існує багато важливих речей у світі, які потребують уваги». Любов, дружба, сім'я, гроші, бізнес, політика – всі ці теми все ще актуальні. й

р.

Щоб захистити себе і свою сім'ю якомога більше від договору вірусу, слід просто дотримуватися чітко складених інструкцій фахівців. І для того, щоб зберегти психологічне здоров’я, кожен з нас потребує принаймні для того, поки не від звички самотності викручувати себе в трюфелі і драматичної ситуації, додає Наталії Оліпіровичу.

Ми щиро сподіваємося, що її порада допоможе вам зібрати дух і протистояти моральному тиску негативних новин і прогнозів самопроголошених вчених і журналістів.

Здорово Вам і вашій родині, поки ви не зустрінете!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное