Кілька смішних і трохи відвертих фраз Тетяна Толстого

Тетяна Толстого – один з улюблених письменників. Її книги «Поцілунок», «Великі світи» та «Дівчинка в квітці» будуть раді знову читати. Я люблю спосіб писати, і я люблю цей жанр. На телебаченні часто з'явився письменник. Я любила перегляд її «Школа задніх» на НТВ з провідною компанією Avdotya Smirnova.



Зараз я часто переглядаю програму в Інтернеті. Tolstoy не тільки запрошує гостей до банальних інтерв'ю. Вона розповідає про життя і намагається доторкнутися до найглибших тем. Завдяки дитячій кініці та відмінному почуттям гумору, шоу особливо різко.



Смішні котирування про життя разом з редакторами "Сайт" Я збираю в цій статті деякі оригінальні цитати з книг Тетяни Толстого. Я раджу ознайомитися з думками про життя відомого письменника. А також прочитав пару книг на відпочинок.



Філософія життя Тетяни Толстого
  1. "Дякую бачити небес".
    Ця фраза дещо відрізняється від контексту. Але я дуже сподобалося її. Люди хочуть багато речей. Ви не повинні інвестувати, але ви повинні платити багато. Красиві і чисті вулиці, нові будинки, замовлення в державі і хороші дороги. Але Кожен повинен почати з себе.й Все добре має бути платним. р.



  2. «Аноземець дивний. Що це добре про нього? А його тепло. Його очі різні. Тексти пісень, а це означає: Ваш маленький подобається себе.й
    Заява про домогосподарство. Так багато тепла і догляду за тими словами. Після того, як ми часто не цінуємо відносини, перевірені часом, приймаючи все надані. Це те, що вірна дружба або любов є все про. Щиро вдячні коханим чоловікам, друзям і сім'ї.



  3. Уві сні і жити краще, і падати вівчарка.й
    Шукаємо майбутнє. Ми всі мрії, і це красиво. Уві сні є пам'ятка, світло в кінці тунелю, що дає надію і натхнення. Це як народжуються нові ідеї. Це найбільший сенс життя людини.



  4. «Мар'їж – це не тільки млинці і вишивка, але ходьба рука в руці через сад-гарден, так само, як зняти штани. йй
    Немає коментарів. Не дивно на вівтарі молодят кажуть: «У радості і в сорбі...» Якщо ви успішно маррі, ви будете щасливою людиною, і якщо не, філософ."



  5. «Для того, щоб вбити себе, коли ви можете провести вечерю. йй
    Звуки дивовижна. Ця цитата зберігає вас від seduction і
    поганий настрій. Люди часто приїдуть про несправедливість світу, тому що вони не помітили щастя в простих речах. Не пропустіть на теплу весняну вечірку. Або смачна вечеря з близькими.





Редакція "Сайт" Разом з Тетяною Толстою, він хоче навчитися бачити красу в простоті - є багато його навколо. Шукайте натхнення в кожному новому день і вдячні за життя, надану на цій планеті. Що таке? мотивація створити фон вашого натхнення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное