Чи можу я відсвяткувати свій день народження?

Як дитина, ми дивимося на кожен день народження, вітання та отримання подарунків. Але протягом багатьох років радість зростання замінюється несміченими думками про перебіг років, непристойні бенкети починають зважати, а день народження, яка «не схожа на свято» перетворюється в нудну рутину.



Я хочу вимкнути телефон і залишити місто, або лежати на дивані, пити чай з привітами і дивитися фільм. Але суспільство живе стереотипами. На свято більше для гостей, ніж на день народження.



Відносні та колеги вимагають того, що «вічно подобається людям»: тістечка, салати, гарячі, десерти та тости, оскільки вони збуджуються плавно в політичні дебати. Якщо ви не запрошуєте їх, вони приходять самі. Що робити?

Чому люди не люблять святкувати свій день народження, і як його провести, так що тільки найприємніші моменти залишаються в пам'яті? "Сайт" Він зібрав багато думок і намагатиметься знайти відповідь.

  1. Подрібнювачі
    У розумінні нашої людини будь-яке свято, а особливо день народження, просто немислимий без розкладного столу під білою скатертини, наповнений брамою чашами і пластинами з усіма видами їжі. 2529542



    Західний шведський стіл? Ножі на кутовому столі? Не звучить російська. А шведський стіл з сендвічами і напоями скорочиться або пізніше береться до центру приміщення, гості посидять навколо нього, а господиня терміново піде до смаженої картоплі.

    Тому для того, щоб не падати обличчя на обличчя в бруді, власники рюдента з вечора починають випікати торт, залити холодні чашки, на шість ранку довести до приготування салатів, потім шпаклівки, пюре, нарізання, бутерброди ...

    Гостям пропонують відпочити. Посадка сідає на кут. Саса вона більш комфортна. Постійно стрибає до зміни пластин, додайте компот, перевірте духовку. Я радий, що кожен щасливий і задоволений. Набридло посміхається і збирається мити посуд, тому що це не так, що вранці була брудна кухня.

    Крім того, простір в двокімнатній квартирі повною меблями недостатньо, тому день народження потрібно розділити на 2-3 частини: сьогодні друзі, завтрашні родичі. На сьогоднішній день діти-домогосподарки з класу. Сьогодні вони прийдуть з роботи, а завтра сусіди повинні запросити Дядько Петья і Тітка Олі.

    р.



    Не найкращий відпочинок! Не дивно, що багато людей намагаються уникнути такого «п’яти» будь-яким способом. Наприклад, залишити на цей час поза містом або на туристичній поїздці. Ні, я не розумію, Але, можливо, слід відсвяткувати по-різному?

  2. Одержимі родичі
    «Так ви не будете святкувати ювілей, ви?» Ви не плануєте нічого? Слід зазначити, що всі родичі чекають, її матір її лунає.



    Вони відхилені від відмов, а потім вони все ще приходять несподівано. Мати-в-право показує сумку овочів, і тільки потрібно відварити їх швидко, відрізати їх, наповнювати їх і варити щось інше.





    Я вирішив піти на річку з дружиною і сином на день народження. Немає підключення. Я отримав додому в ніч і отримав мільйон пропущених дзвінків, тим самим викликав сто разів.

    Габаритний зображення



    А потім промовлялися боляче слово, де ви, що ви не відповіли, ви можете відповісти. На мій день народження я повинен залишитися на моєму телефоні.

  3. Психологічний тиск
    Один користувач Reddit запитав, чому читачі більше не хочуть відсвяткувати свій день народження. Питання було отримано понад 7000 коментарів. Відповіді редакторів, більшість причин психологічні.



    «Це занадто багато тиску на день народження. Що робити? Хто прийде? Що ви хочете? Яким був останній рік життя? Що ви досягали? Такий хвилювання на інший день існування. й

    «Те, що свята повинні бути грандіозними, змушує мене сердитися. Я не відчуваю себе.





    «Прийміть, подивіться на тебе, ще рік пройшов, і що ви досягали?» Ніщо? Не знайшовши роботу? Це те, що я думаю, що протягом нового року і дня народження. Не щасливий день народження. Я не бачив, як йде час. й

    Я завжди сердитися на мій день народження, тому що я не хочу зайвої уваги і я не думаю, що я заслуги.

    Також існують відповіді на практичні рекомендації.





    «Я завжди з нетерпінням чекаю на день народження і помпера себе: зачіска, манікюр, масаж, а потім я виходжу на обід і, можливо, покупка». Я хочу! У цей день між 8 і 17 годин я не бос, дружина або батько, як я був за останні 8 років! Побалувати себе!



Для мене. ідеальний день народження Це як ходьба з родиною в парку, що йде на кіно, їсти морозиво. Увечері у вузькому колі, замовте їжу, не варте. У святковому меню можна повністю відрізнятися: від піци і рулонів до справжніх делікатесів ресторану, все залежить від настрою.

Це мій день народження і тільки мій день народження. Тому ніхто не має права вирішувати або накладати на мене, як і з ким його провести. Щиро вітаємо вас з днем народження, і нехай свято приносить тільки радість і яскраві емоції, не втоми і розчарування!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное