Рецепт томатного соку

На мій рейтинг м'яких напоїв томатний сік займає одне з провідних позицій. Вони кажуть, що краще пити без солі. Я роблю, але я додаю чорний перець і щіпку коріандра, у мене є такий дивний смак.



З або без солі домашній томатний сік набагато здоровіше, ніж придбаний. В будь-який час року не тільки п'яні, скуштуючі вітаміни, але й використовуються для приготування соусів, винограду, помідорів власному соку, перших і других страв.

р.



Рецепт томатного соку взимку Це досить простий, але вам все ще потрібно працювати. Сік товстий і практично без відходи, так як помідори повністю заземлюють разом зі шкірою.

Як зробити томатний сік інгредієнти
  • 3кг томати
  • 1 ст.л. солі (за бажанням)
  • 5 суцвіття гвоздик
  • Соковита


Підготовка
  1. Виберіть стиглі, щільні і м'ясні помідори. З 3 кг виходить 5 півлітрових банок.


  2. Виріжте помідори в чверті, видаліть педюнку і пропустіть через м'ясорубку.
    р.

  3. Він перевертав томатну масу, але не сік, так як він досить повітряний після шліфування.
  4. Залити отриману масу в каструлю і покласти її на вогонь.


  5. Принесіть масу до кипіння і продовжуйте варити на повільному вогні 10 хвилин.
  6. Щоб уникнути появи необрізних шматків шкіри в соку, пропускають її через сито.
  7. Потім покласти знову на вогонь, додати сіль (на любитель), гвоздики для пряного аромату і кипіння, безперервно помішуючи до всіх пінопластів. Зніміть піну шумом. Сік займе близько 15-20 хвилин, щоб приготувати.
    р.

  8. Коли піна зійде, буде готовий томатний сік, заправте його в стерилізовані банки.


  9. Відразу прокочуйте, поверніть вниз, перевірте герметичність і залиште настоятися до повного охолодження.


  10. Домашній без соку готовий. Бон привіт!


Цей простий спосіб приготування томатного соку обов'язково сподобається всім в домашніх умовах. Пити томатний сік і бути здоровим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное