Твитнуть

Багато людей звикли до поточної ситуації в світі, і припинили його серйозно. Чому носимо маски, коли тітка світла з наступного магазину не зноситься і вона дрібна? Такі висновки побували не тільки погано виготовленими і небайдужими людьми, але й тими, хто завжди відрізнявся дисципліною і висотою.

На самому початку карантину ми всі лякалися, і тому в часи ми навіть пішли на борт з захисними заходами. Багато місяців пропускаються з тих пір. Багато людей люблять самоізоляції, особливо для інтровертів, для яких досить часто сидять в домашніх умовах протягом тривалого часу. Але є люди, які важко дотримуватися таких заходів.

529780Р

Тепер карантинні заходи значно ослаблені, наприклад, для перебування в домашніх умовах не потрібно. Але важливість носіння захисних масок досягло нового рівня. Перед тим, як ми вийшли поза, ми перевіряємо для ключів, гаманця та мобільного телефону. Маска тепер у верхній частині списку.



І все ж є дуже вразлива категорія людей, які відмовляються носити маски. Причини можуть бути різними: деякі люди важко дихати через це, свербіж, ракоподібні окуляри, для кого це просто дуже некомфортний і потворний ... По суті, все це не має значення і тільки викличе.

7964977р.

Давайте подивимося на деякі повідомлення користувачів Twitter, які роблять всі ці причини, здавалося б, безперечно.

Якщо мій 95-річний дідусь може носити маску обличчя, не скаржавшись на це. #коронавірус #DonLuis pic.twitter.com/Rdwgb3zydh

— іспанська мама (@paolaaamami) Липень 17, 2020



Якщо мій 95-річний дід може носити маску, ви можете зробити це без скарги.

Якщо я можу носити маску в 100° + тепла протягом 2 тижнів, ви можете носити один при покупці pic.twitter.com QU8JAGCVvb

— DAVID FOREAL (@chiefingdavid) 18 Липня, 2020



Якщо можна носити маску в 40-градусному вогні протягом двох тижнів поспіль, можна носити її в магазин.

Якщо я можу носити маску FFP2 для всього 13hrs з 1.5hrs з PPE, якщо я щасливий, то ви можете носити хірургічну маску, щоб зробити покупки. pic.twitter.com/gdE1bnh4Ic

— Аліна (@aylannawatson) Липень 14, 2020



Якщо я можу носити медичний респіратор протягом 13 годин з коротким розривом години і половиною, і якщо я дуже щасливий, то можна носити регулярну хірургічну маску в магазині.

Нагадуємо, що якщо я можу носити мій N 100 респіратор з усіма моїми PPE в 100 деже погодні години ... тоді ви можете носити хірургічну маску протягом 30 хвилин. pic.twitter.com/3y8eaW2uE4

— Око (@hey_eye) 13 липня 2020



Нагадуємо, що я нагадую багато годин в моєму респіраторі N-100 та іншому особистому захисному обладнанні на 40 градусів. Я думаю, що ви можете стояти регулярну маску протягом півгодини.

Якщо мій нунуну, з хронічною астмою, можна носити маску цілого дня, під час сходження на джунглі, то так що ви можете pic.twitter.com/jkXWMhBTKE

— ДотвізитмеФортесейк (@becasmomhasnot) Липень 17, 2020



Якщо моя дочка з хронічною астмою може носити маску в будь-який день, і навіть постійно сходження на гірку, то можна обов'язково!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. Ми вважаємо, що будь-який може бути хворим, але не нам. Але це зовсім не справа. Це через те, що мислення.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное