Почуття дітей, які приймають літні батьки, щоб жити з ними

Важко уявити, як це важливо. мамай Якщо ми не розуміємо, скільки батьків потрібні нам. Особливо коли мама або тато на межі старого віку.



GettyImages для когось свінгери Побачити, як катування. Для деяких це дихання свіжого повітря і нового значення в житті. Це саме те, що сталося в героїні сучасного оповідання – письменник Міла Міллер. Ми знайшли свою історію в Інтернеті, за яку вона дуже вдячна! Ми поспішаємо поділитися з вами.

Мати в житті чоловіка приймала маму жити з нею. назавжди. Ніщо перед рукою, просто один день, з одним пакетом. У пакеті - колготки, тапочки з написом «Кращий бабуся в світі» ( подарунок від моїх дітей), теплий халат зі сорочками і з якоїсь причини наволочки. Мама запакувала саму сумку.

Зараз у мене є чотирирічна дівчина вдома протягом трьох тижнів. Тендітна, з білосніжним гербом на її голові, в бавовняні колготки з акордеоном на її щиколотках. Вона ходить по коридору, дрібно подрібнюється з теплими тапочками, ретельно зупиняється на поріг і піднімає ноги високі, перетинаючи невидимі перешкоди.



GettyImages посмішка в собачці в передпокої. Почуває невидимих людей і розкаже мені щоденні новини від них. Вона сором'язлива і спить багато. Акуратно вкусає шоколадний бар (Я завжди кладемо шоколад в її приміщенні) і промиваємо чай, тримаємо чашку своїми руками - одна рука тремтить.

Він боїться втратити свій весільний кільце з тонкою рукою, він постійно перевіряє його. Я раптом бачить, як старий і безпорадний вона. Вона просто дозвольте йти, розслаблений і припинив грати дорослим. Тексти пісень, а це означає: І вона довіряв мене абсолютно, абсолютно, в усіх деталях її життя. І найголовніше для неї, коли я вдома. Прокинувся так легко, коли я ходив з вулиці, що я намагаюся не залишити на довгий час.



І я заварюв суп на вечерю кожен день, як діти робили, коли я був дитиною, і там була ваза печива на столі.

Що я відчуваю? Перший, жах. Вона була незалежною, всі три роки після смерті батька вона хотіла жити самостійно. З першого разу в моєму житті, восьмому, моя мама зробила те, що вона хотіла. Цей пошкоджений вірус зламав мами, два місяці в домашніх умовах зробив свою роботу і психіки згорнулися. Я відчуваю себе шкода для цього крихкого Всесвіту, любові та ніжності.



Поза «Ложки» Я добре розумію, яку дорогу ми приймаємо. Я дуже хочу, щоб ця дорога була щаслива для неї - з коханою дочкою, в теплій і комфортній атмосфері. З домашніми тортами і зубцями. Решта не має значення для мами. Я тепер мати дочку вісімдесятих років в домашніх умовах і я щасливий, що Бог дав мені можливість зробити її захід щасливим, і моє майбутнє життя спокійно, без психічної слухання.

Мама, спасибі вам за те, що ви. Будь ласка, зв'яжіться з нами



Як дорослі люди часто змінюють життя. Спілкування з батьками віднесе на фон, і коли ви розумієте своє значення, це може бути занадто пізно. Що може бути дорожче, ніж мама? Це, мабуть, риторичного питання.

Зателефонуйте мамі і розкажіть, скільки ви любите її. Немає причин. Немає причин. Ви побачите, що вона буде щаслива, як дитина.

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное