Відкрита рага багато років тому, яка збереглася в підвалі з Радянського Союзу

«Сімей я позбавлявся від непотрібних руббів в заміському будинку і копав два цілих жерстяних банки рагу в підвалі будинку. І це цікаво, що ще 1976 рік випуску, а інший порівняно свіжі – лише пара років.

Я вирішив вивчити зміст. Банк від 40 років тому відкрився дивно легко. Металеві контейнери в той час були виготовлені міцними і якісними. й

«Казка повністю заповнена тушю з дивовижним ароматом. Жир був дуже малим, в модерації. Не подобається зараз, коли це більше половини. Я не боявся, я спробував. рагу не зіпсовано. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

яловичина тушкована. З Росрезерва. Найвищий сорт, Гість. W / б, без ключа, вага 325 грам Смачні, ароматні, відмінні м'ясні закладки. Вартість за обсягом (кількість) замовлення. #stewed beef #stew #stew #stew #meat туш #stew #stew #stew #stew #stew #delivery of туш #delivery of тушковане м'ясо #meat-eater #soup-extinguishing #paste-stew #stewedspot #stewedkagovyad #favourite #favourite

Публікація з ікра, риби, морепродуктів (@ikra_pro) 5 Квітень 2020 в 12:22 PDT



«У сучасному тушу я зателефоную, що, не раджу. Відкритий - всередині плаває щось рідке і незрозуміле. Навіть собака боїться давати так, що нічого не буде. й

«Чому це так?» Як зробити якісну продукцію для людей? Вони можуть придумати гарну етикетку, яскраві, цікаві. І ви відкриєте - всередині це не зрозуміло, що людина байдужа.

Після читання цієї історії ми в редакції. "Сайт" Ми вирішили пам'ятати історію появи рагу в світлі. А також намагатися зрозуміти, чому останнім часом висока якість і смачна рага стала рідкісною.

Навіть в давні часи люди думали, як зберегти їжу на довгий час для своїх потреб або сімейних потреб. Однак, близько до сучасного способу консервування м'яса було винайдено тільки в 1804 році французькою кондитерською машиною Ніколя Франсу Верхній.



За свій винахід, він навіть отримав від Наполеона Бонапарта почесне звання та велика грошова винагорода (близько 400 тис. євро з точки зору сучасних обмінних ставок). Після того, як за допомогою консервованої їжі, французький імператор міг вирішити проблему годування своєї армії тисяч.

До речі, пізніше Луї Пастор розвиватиме свою знамениту технологію пастеризації, використовуючи ідею Apper: нагріти продукт до 110-120 градусів без кисню.

У 1820-х роках британський зацікавив консервовану їжу. Уже в 1826 році Англія набула патенту і створила виробництво консервованої їжі, в тому числі їх в раціоні своїх солдатів. Тим не менш, «пакування» цього часу було набагато сильніше, ніж поточна. І щоб відкрити баню, солдати змушені вивести стамеску і молоток.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Це не рецензія, ця рага не продається в магазині, це більше обговорення про те, чому я не купую рагу в магазині. Якщо ви купуєте щось дешевше, він відразу летить в сміття, я купив в минулому році для рецензентів кілька разів. Якщо ви берете його більш дорогими, то напевно буде їстівним, але є пекло речі. Немає грошей на такий продукт. Замість дорогих рагу можна придбати кілька фаршированих свинини і зробити смачну граматику. Для походу, покупка рагу є хорошим варіантом, але спробувати знайти хорошу ціну. Я довго був розчарований в цьому продукті, але друзі приніс мені баночку саморобної тушки з дикої бояри і м'яса олень. Це те, що я маю на увазі рагу, м'ясного м'яса, ні ріжок і не ховається. Є жир і желе, але не багато. Це дійсно смачно. Це має бути тушкована, не те, що вони продають в магазині. #instafood #foodpic #foodanddrinksinlatvia #edaindrinks #fooddrinksvlatvia #foodsvlatvia #fusionsvlatvia #riga #riga #riga #rīga #Latvia #latvija #madeinlatvia #ražotslatvija #madeLatvia #ražotslatvija #ražotslatvija #madeLatvia #products #cannedies #me консервовані м'ясні банки #stew #memememememesabana #memesalter

Publication from Food & Drinks in Латвія (@foodinlv) 2 Вересень 2020 в 11:52 PDT



У Росії з'явився перший консервний завод в 1870 році. І поставлялися вироби точно для потреб армії. Найбільш прийнятною їжею вважається тушкована яловичина, яка зберігала смак і була найсмачніша їжа з жерсті. Наприкінці XIX ст. на кінець ХІХ ст. було засновано назву «вишивка».

У Першій світовій війні російські канонери виробляли 5 видів рагу. Головний замовник, звичайно, був армією. І за мільйони солдатів, заморожені смачні тушковані в льодових викопах були справжньою слиною.

"Селф-нагрів рагу" Цікаво, в 1897 році інженер Євген Федоров придумав самоогрів. Такий контейнер мав подвійний дно. При перетворенні спеціальний бак заливається водою і швидким. Таким чином, при змішування досить тепла була випущена для опалення.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#секс машини#лизане#мастурбиране

Повідомлення від lev (@russlavjr) 4 березня 2019 в 7:58 PST



На фронті дуже корисно рагу «само-нагрів». Після того, як не вдалося зробити вогонь з пожежою і димом в умовах військового стану. Однак, через складність дизайну, ми не робили масового виробництва таких банків. А німці так вразили цим винахідником, що наступною воєнною агітацією вони створили власне виробництво подібних виробів.

Що стосується міцності війни, то варто пам'ятати одну історію. У 1966 році старшим чоловіком приніс до Всесоюзного науково-дослідного інституту консервної промисловості консервований консервований консерватор Петропавловського консервного заводу 1916 року.

Виявилося, що його дід отримав на фронті під час Першої світової війни. Вчені провели аналіз і підтвердили, що м'ясо не тільки можна їсти, але воно також відмінно збереглася, хоча половина століття була в банку.

Після розпаду СРСР деякі почали продавати тушку з військових складів, а інші почали встановлювати виробництво нової продукції. Тим не менш, деякі люди дивилися за стандартами минулого. Милі виробники швидко навчилися обходити контроль якості обходу для продажу дешевих, але дуже вигідних для виробництва «пришийте».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

тюрма індички. Я подарую вам тушку внутрішньої індички, приготованої в автоклаві. рагу виявився ніжним, майже без жиру і дуже смачним. М'ясо курчат не втрачає своїх якостей при консервуванні, і мою тушку, на відміну від магазину тушкована, не містить шкідливих домішок і консервантів. Чудовий смак! Вартість банку становить 0,7 л - рублів. 0.5 л. - руб. Економія вітамінів на зиму! Самовивіз з села Раєвська. Доставка в Новоросійськ / Анапа напишіть на Прямий або Вацап#Райвський Raznosols#servevitamininazim #Rayevskyles#saw #stool#compots#tkemali#ajika#ketchup#solyanovorossiy#rayevskaya#anapa#Krasnodar область#фтальмологічна продукція#стовкаisavtoklava#натуральні вироби без консервантів

Публікація від RAEWS DIFFERENCES. (@raevskie_raznosoly) 18 Oct 2020 в 6:08 PDT



Що ми робимо як звичайні споживачі? Довіра тільки перевірених виробників консервованої їжі, які вже встигли довести себе з хорошої сторони. Ще краще варити тушку самостійно. Тим не менш, це не так складно, як це може здатися на перший погляд.

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное