Чим відрізняє наші рідні інтер'єри з Європи

У нас інтер'єризм Довгий час. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що про інші країни, які я відвідав. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Редакція "Сайт" Виготовлений невеликий вибір деталей інтер'єру, які навряд чи можна знайти в будь-якій точці Європи, але ви можете легко розпізнати будинок нашого громадянина. І це дуже тепло і сердечко, бо це те, як живуть наші батьки і бабуся.

Не один особливо слідував модним журналам, ситуація була зазвичай розподілена за власним розумінням і виглядала як інші. Багато стандартів приїхали до нас просто від людей. Слід зазначити, що навіть не менше сотні років тому звичайні люди жили дуже непередбачувано, земляні підлоги були в хати. Апартаменти, меблі, ванна кімната. Це дивовижна!

Класичний в інтер'єрі
  1. Різні меблі
    У квартирах, де зберігся старий радянський інтер'єр, можна спостерігати досить барвисту картину. Один стілець схожий на це, інший, як це, диван кольору одного, стільці іншого кольору. Не завжди громадяни змогли знайти всю гарнітуру в цілому, тому класика жанру гарнітури були команди. Це також практикується зараз.



  2. Килими
    Килими були дорогими і цінними, а в деяких місцях вони побачили як інвестиції. На стінах, підлогах і навіть стелях. Це класичний, який унікальний для нас. Ми не сором'язливі від таких рішень стилю і впевнені, що це класно. В Європі, звичайно, ставлення до килимів відрізняється.



  3. Шпалери.
    Невідкладаючи класики не стільки радянських, але і сучасних інтер'єрів. Насправді шпалери прохолодно. Це були дивні набори різноманітних варіантів. Однокімнатний номер, як це, інший, як це, третій. У старому будинку великогабаритних шпалер ще збереглися. Тексти пісень, а це означає: Я відчуваю себе тепло, коли я бачив їх. Європейки воліють фарбувати стіни.



  4. Закрити в передпокої
    І з дзеркальною поверхнею. Ми не можемо сказати, що це за кордоном, але в наших широтах це справжня класика. У великій застібці, буквально все зберігається, тут також є тепла зовнішня білизна, і ми повинні використовувати її частіше, ніж однакові європейці. Де ще буде стояти, якщо не в передпокої?



  5. Дзеркало.
    У передпокої. І тепер ви бачите його в інтер'єрі, це не пішли. Ви дивитесь запитати? І той факт, що дзеркало зазвичай знаходиться в передпокої, і це особливість наших квартир. Якщо не самому дзеркалі, то обов'язково дзеркальний шафа. Але це, коли квартира більш-менш сучасна, в старому, як правило, невисока шафа з великим «вікно». Так, ми завжди цінуємо компактність.



Повна класика ставка
У європейських ванних кімнатах можна часто зустріти таку річ, як біде. Ми використовуємо туалет у наших квартирах. Дуже зручно, але ми не приймаємо цього. Ми добре. І в наших санвузлах рідко передбачені вікна, хоча в європейських є. Перевага полягає в тому, що можна провітрювати приміщення. 835569



Пакет в пакеті
Це може бути тільки в нас, можливо. Раціональне мислення стібається вгору і вниз геном. Потрібен щось для обгортання, покласти, відкинути? Гаразд, є сумка на кухні за олівцем, і в ній є більше сумок. Виберіть будь-який вподобаний. Ви купуєте новий в супермаркеті кожен раз? Ні! Перегляд цього повідомлення в Instagram

Зараз #питання для реальних #менів, #macho, малюків жіночого миру: Ви хочете розглянути для просування на вашій роботі, ви хочете бути оточені чарівними #красивими, щоб #success, включаючи #financial? Після чого потрібно лише пакет. Це те, що відрізняє альфа-чоловіча. P.S. Я збираю всіх пакетів. Дешеві. Додаткові пакети, докладніше #testosterone! й

Публікація від Andrei Malets (@andreimalets) 27 червня 2019 в 8:34 PDT



балкон
Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Особливо коли вікна розкривають гарний краєвид. У минулому це приміщення для зберігання, де можна відкинути всі непотрібні речі, які патологічні, щоб відкинути. Чому в минулому?



Штори
Це так поширене на нашій землі, що ми любимо важкі і щільні штори, обов'язково виготовлені з деяких надколих тканин, щоб вона була як замок. Якщо ви бачите такі люди в будинку, знаєте, що люди живуть тут, які платять дану класику. Це, звичайно, немає нічого неправильного, просто в сучасних інтер'єрах, це зараз рідко.



Речі.
Багато речей на столах, на полицях, в бокових щитах, м'яких іграшок на диванах і навіть великих бібліотеках - атрибути класичного радянського інтер'єру. Ми зараз прагнемо до мінімалізму, і позбутися від зайвих речей. Всі права, ми. Європейські Поза «69»





Не забудьте писати в коментарях, що ваша квартира все ще залишається класикою і чому ви не збираєтеся змінити все. А якщо ви збираєтеся, або ви в процесі, то розкажіть, що це виглядає зараз. інтер'єр І було важко відпустити знайомство? Зареєструватися

Класичний в інтер'єрі Я ще люблю це, бо я повернувся до мого дитинства. У той час я не думав про те, чи мав біде в домашніх умовах. Якщо ви думаєте про оновлення вашого інтер'єру, то ось рекомендації про те, як зробити все на сучасному шляху. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное