Потужність «мірора» дата 11.11 допоможе вам отримати багату горіння свічки перед дзеркалом

11.11.2022, наступна дата дзеркала в календарі. Кожен з них має свій власний. СвятаЦе прихований підтекст. Щоб читати його, в цей день важливо відкрити себе першим. І я впевнений, що ви зможете зробити це. Я зроблю тебе! У цій статті я розповість, як провести 11 листопада 2022 з максимальною користю для себе.



Сакредне значення у дзеркальних датах почав інвестувати представників східних культур. Ми підібрали цей тренд, тому що є щось магічне про ці дні. Це перш за все, пов'язано з нумерологією.

Кількість 1 в нумерології має спеціальну енергію. 11 листопада, коли дата зустрічалася відразу 4 юнітів (11.11), дуже важливо витратити в спеціальний спосіб. Ці агрегати у складеній формі перетворяться в 2 рецепти. Кількість 2, в свою чергу, символізує наполегливість і амбітність. Вважають, що в цей день ваші бажання можуть стати реальністю. Однак не варто покладатися на удачу. Для цього важливо докласти максимум зусиль.



Наприклад, в цей день слід позбутися від всіх негативних думок і спробувати налаштовувати себе в позитивну хвилю. Медитація часто допомагає в цьому відношенні. Це також чудова нагода для того, щоб, нарешті, захотіти людину дорогою вам і допомогти тим, хто потребує.

На сьогоднішній день фахівці радять зробити щось нове. Це може бути проект на роботі або незвичайний хобі для душі. Головне, що процес приносить вам справжню насолоду. 11 листопада — ідеальний день для творчої, фізичної та інтелектуальної роботи. У цей день можна сміливо зробити нові знайомства. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

(доб. 3)

Не відходите енергію на карелі та конфлікти, не допускати стресових ситуацій. Якщо ви виявите себе в потоці негативної енергії, то вона переведе вас. 11 листопада 2022 року - ідеальний день, щоб розпочати життя з нуля. Можливо, ви хочете кинути свою роботу або запустити бізнес. Написати план дій, що це може бути. Візуалізація бажань, щоб вони приходили до себе.

Щоб змінити своє життя в дзеркальну дату, потрібно провести кілька важливих обрядів. По-перше, очищайте простір всього. Для цього достатньо зробити загальне очищення і позбавити квартиру тих речей, які вам не потрібно. Це допоможе принести позитивну енергію на місце, де ви живете.

По-друге, важливо позбутися від негативності, що якось накопичується в наших будинках. Експерти рекомендують обкурювати квартиру зеленню. Ви можете використовувати ромашку, червону, м'яти і мелісу. Однак не існує суворих заборон. Підберіть свої трави, як ви, будь ласка.



Спробуйте уникати конфлікту на цей день. Взяти час для себе і вашої сім'ї. Зробіть щось, що дає вам реальне задоволення. Можливо, ви відкладете щось давно? 11 листопада — це найкращий спосіб зробити це.

Як зробити бажання 11 листопада 2022 І багато більше чекатиме 11 листопада, щоб зробити бажане. Відхилені прихильники нумерології знають, що для цього існує будь-яка дата дзеркала. Але ви повинні зробити це правильно. По-перше, важливо ретельно продумати перед тим, як хочеться чогось. Якщо ви дійсно хочете.



По-друге, за жодних обставин не варто забувати про шкоду. Щоб ввічливі особи, вона повернеться до сотні і буде завдати шкоди ще більше. Також потрібно щось бетон, а не анотація. Якщо ви відправляєте повідомлення в простір, запитуючи вас бути щасливою особою, немає дива. Мені потрібна специфікація.

Для того, щоб бути впевненим, що це найкраще зробити на 11:11 або 23:11. Дезір важливо сказати гучно. Але це також можна записувати. Це вимагатиме цілого обряду, який буде виконано.



Instagram / @ibisdivine Пишіть бажані 11 разів на листі, кожен раз, починаючи з нової лінії. Спробуйте не писати слова, які я хочу і бажаю. Наприклад, можна скористатися виразом, що мені потрібно або сниться. Наріжте лист, щоб зробити 11 штук. Перед сном приховувати кожну з них в квартирі в різних місцях. Вранці всі папери повинні збиратися і обпекти, коли прийде наступна дата дзеркала.

А в цей день можна провести цікаві грошові обряди з свічками в домашніх умовах. Як це зробити, я сказав в окрему статтю. Знайдіть її за посиланням.

До 11 листопада до підготовки до цього дня до 11 листопада. Почати маленьку і очистити квартиру. У чисто вигідному середовищі ви можете подумати про те, що ви хочете зробити і як провести наступну п'ятницю. Можливо, у вас вже є ідеї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное