Домробітник з особнякових печей столиці "Памкін Бомби", делікація для кошторисів

Я не хотів гарбуза, я просто не розумію. Але потім гарбузові кремові супи, мазки і різноманітні тістечка ламаються в життя. Я недавно навчився робити ніжні речі. гарбуз-cookieй Милий бомби з тріщинами приніс мене до дитинства. Так знову, я сидів там м'який пряник, миючи його з теплим какао. Що може бути більш красивим?



Сьогодні Дуже простий рецепт для печива, які не можуть бути зіпсовані. Інгредієнти прості і зрозумілі. До речі, в цій випічці немає молочних продуктів або яєць. Так страву можна назвати досить бюджетним. Плюс, підходить для вегетаріанців і веганів. Дорогі!

інгредієнти
  • 200г гарбузове пюре
  • 190–250г пшеничне борошно
  • 90 мл рослинної олії
  • 70-100 г цукру
  • 50г цукровий порошок
  • 10г розпушувач
  • 50г чорний шоколад
  • Кориця
  • щіпка


Підготовка
  1. Рецепт вказує на готову кількість гарбузового пюре. Але я зазвичай варю багато гарбуза відразу, а потім використовувати його для різних страв. Зварений гарбуз необхідно подрібнити блендером до стану пюре. І подрібнити вівсяницю в каву в борошні.



  2. Далі змішайте в мисці гарбузове пюре, вівсяне, цукор і рослинне масло. Додайте корицю і сіль. Перемішати масу до однорідного стану.



  3. Потім додайте в тісто розпушувач і борошняні частини. Змішайте м'яке і еластичне тісто. Борошно може знадобитися більше або менше. Орієнтовна держава тесту: вона не повинна дотримуватися рук. Потім перемішайте подрібнений шоколад в тісто. Я люблю це, коли є великі шматки.



  4. Тепла духовка до 180 градусів. В той час як вона прогріває, робить печиво самостійно. З цієї кількості тесту я отримав 10 досить великих кульок. Кожен з них обвалюється цукровою пудрою і викладають заготовки на сковороді, покриту пергаментним папером.
  5. Печиво Bake протягом 20-25 хвилин при 180 градусах. Після випікання дайте трохи охолонути до подачі на стіл. Бодибилдерши!





Печиво гарбуза в духовці: поради Шоколадної редакційної колегії в цьому печиво не можна додавати. Це додатковий інгредієнт. Якщо ви хочете, ви можете безпечно замінити його горіхами, родзинками або подрібненими сухофруктами. Наприклад, в тандемі з гарбузом, висушений абрикос буде грати ідеально.

Не боятися рецептів гарбуза. Нерідко не відчувається за смаком готової страви. Але завдяки цьому він стає яскравим і ароматним. Печиво гарбуза я поділився сьогодні нагадував мене про м'які вівсяні пряники. Підготувати дітей або просто гостей. Найкраще подається з теплим молоком або какао.



Є багато рецептів для таких печива. Наприклад, колеги Вероніка Жмурко та Анастасія Чубар поділилися кількома.

Ми також маємо чудовий рецепт для мокрого гарбузового торта з сирною кришкою. Гарний ласощ стане відмінним для святкового столу.

А якщо ви хочете зробити щось солоне з гарбуза, я сильно раджу зробити простий, але смачний гарбузовий суп за рецептурою відомого шеф-кухаря Uriel Stern. Ви знайдете інструкції за посиланням. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное