Чому в Італії стали модні вечірки, де кожен масивно обмінний одяг

Як мій Тітка, який пішов до Італії на постійне місце проживання, говорить: «Ми не багаті достатньо, щоб носити щось». Вчив мене трюки збереження на одязі, але завжди бути вишуканими. Вона була вона, яка вперше розповіла мені про кросівки, де кожен обмінний одяг, я розповість вам детально нижче. Наприкінці статті буде корисна посилання.Подарунок я даю всім читачам напередодні Чорна п'ятниця. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Перший випадок дуже серйозний - досить часто. сезонна зміна І кліматичні риси діють не менше трьох сезонів, щоб носити капелюх і рукавички, шарфи, куртки, черевики і так далі.





У цьому режимі одяг, аксесуари і взуття швидко зношуються і вимагають заміни. На додаток до прямої потреби, зовсім не соромно купити щось нове для майбутнього сезону, щоб виглядати модно або просто. вся в сокуй

Проблема в купівлі нового одягу тільки один: щороку збільшення цінй Деякі аналітики висловили думку, що найближчим часом масовий ринок зросте за ціною на 5-10% і розкіш товарів на 20%. Навіть ті, хто віддає перевагу брендованим розкішним предметам, намагаються стрибати в дешевший сегмент ринку.



Шафа "капсула" - оригінальний спосіб виділитися на просунутому осені - унікальний період року, встановивши людину до важливих змін життя, а також для грандіозного прибирання в шафі. Точка процесу полягає в тому, щоб зменшити кількість речей до оптимального 37. Цей набір має бути ідеально поєднуватися з одним.

Ідея капсульної шафи не підійде всім, але не варто повністю відкинути її. Перш за все, потрібно враховувати, як буде корисний одяг. Чи приємно витрачати багато часу на вибір образу щодня?



Багато людей бояться навіть думати про демонтажй Деякі люди, як правило, думаю, що таке шафа складається з чорно-сірого-білих кольорів одягу, які підходять тільки для прилипання нормкору.



Капсульна шафа може бути безпечно адаптована до будь-якого стилю, який вам подобається - поєднувати кросівки і вечірні сукні. Найголовніше, щоб витрачати потрібну кількість часу, щоб думати і реалізувати, що дійсно повинно бути в шафі-купе, підібрати все найважливіше і необхідне.

Обміни та обміни: Чому? Обмінюється Сучасні вечірки, де кожен обмінює одягй Творчі, незвичайні, унікальні зустрічі молодих людей. Люди швидко змінюють одяг, тому що кожна людина в шафі, напевно, має кілька товарів, після покупки ніколи і не зношена.

Принцип лебідки досить простий:
  1. Всі гості вечірки не потрібні.
  2. Кожен розповідає про особливості свого одягу та історії їх придбання.
  3. Хто хоче прийняти речі, поширює свою руку.
  4. Якщо є кілька, то той, хто стикається з ним.


Відвідування ковпачок – це ціла наука! Більшість товарів, які були придбані модологами без практичного значення, сподіваючись носити принаймні один раз. Багато новихкомерцій до ковпачки ускладнюють копінг з імпульсом Візьміть всі пропозиції з вами.й Для того, щоб не набрати що-небудь, краще визначити для себе ряд запитів для жіночого одягу, наприклад, я хочу в'язаний червоний пальто, максі спідниця або інші, які будуть корисні в прийдешній сезон.



Ви також повинні пам'ятати, що перехід на ковпачок не тільки бажання не витрачати багато грошей на новий, але і Профілактика непотрібних речей від появи в будинкуй Попри те, що навіть синє пальто, випадково захоплюється на косі, зможе «обмінити» на наступну сторону.

Р

Обміни можуть бути організовані будь-яким, хто хоче, в кожному місті, з будь-якою аудиторією. Сама подія, її гардеробний код, тема залежить тільки від організатора. Як варіант, це Попередній Новий рік ковпа Або тематичний.

Другі руки – нові руки, не другий руки! Американські сукні з подвійним рукавом легко одягаються всією сім'єю, але цей похід можна порівняти з шубою. Це тому виробництво дефіциту 1990-х Він залишив свій знак на багато поколінь людей. В даний час проекти для просування другого одягу організовані навіть тим молодим людям, які просто перетворили 20 років. Ви можете зустріти ці в Instagram і Vkontakte, і є досить багато з них.



У таких проектах ви можете придбати жіночий одяг збір винограду, ретро, не просто друге руки. Їх вартість значно нижче, ніж в магазинах. І головна хитрість полягає в тому, що річ часто представлена в одній копії, яка дає їй ще більше значення.

Чорна п'ятниця Продаж Усього продажі можна поповнювати шафу базовим і класичним новим одягом, а також незвичайними модними моделями. Багато інтернет-магазинів пропонують акції і продажі цілий рік, а також різноманітні товари надсилаються до цієї категорії - з недорогими стилями і кольорами, занадто малим або великим в одному екземплярі. Кращі покупки будуть на Black Friday на Kasta.

666809

Аранжування новорічної вечірки з друзями - це чудова ідея! Обов'язково покажуть свою статтю, вони будуть щасливі брати участь у такому заході.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное