Чому Аліна Бистрицька часто сказала, що вона красива - це не просто тягар

У квітні 2019 року жінка неймовірної краси і дивовижного таланту залишила нас – народний артист УРСР Еліна Бистрицька. І не так давно на Новодівичому цвинтарі відкрився пам'ятник Бистрицькій праці скульпторів Сугоянських братів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Улюблений фільм (@aktrisa_akter)



Так сталося, що Єліна Аврахамівна запровадив саму мармурову скульптуру. Спочатку вона повинна стояти біля входу в жіночий центр, який актриса збирається відкрити на бульварі Цветного. Але ці плани не припинилися, І тепер скульптурна композиція прикрашає могилу Бистрицької.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з Секкулярного літопису "КП" (@kp_star_onlinekp)



Сьогодні ми хочемо знову оплатити дану пам'ять та повагу актора, улюбленої мільйонами глядачів. Для цього редакційна колегія "Сайт" Зібрав підбір АП висловлювань «основного козака радянського кіно» про любов, життя і красу.

Пам'ятник Бистрицькому житті Бистрицька ніколи не був простим і простим. Вона завжди мала багато шанувальників. Але було ще гірке самотність.





«У мене був час в житті, коли я колись сидів на десять годин в дощі в човні, що позбавляючи, як жити моє життя. Але це таке самотність? Він є непристойним перед наступним стрибком в житті, державою, де ви залишаєтесь самостійно і Богом. А актриса, яка не відчула любов і гірку воронку, ніколи не буде хвилюватися на сцені.

Але сам актриса судив її зовнішній вигляд досить стриманим.





«Я ніколи не сказав про мій зовнішній вигляд, як дитина. Я почув про це, коли я був 13 років в лікарні. «Подивитися те, що гарна дівчина вона!» Шукаємо - ніхто не... Я шукав в дзеркалі довго і знайшов нічого цікавого. Моя мама підняла мене дуже строго.

Тексти пісень, а це означає: Я думав красу непросто тягар.





У моєму житті я зустрілася з безліччю нещасливих красунь і безліч чудових «фоолів». І відігравши багато ролей красивих і незвичайно оригінальних жінок, вона не знайшла універсального «формула» краси. Незважаючи на те, що я зрозуміла, що це не просто тягар. й

Після того, щоб актриса не тільки і не так багато ненависних зовнішніх даних, але і безшумна робота над собою.

«Зимові ролі, необхідні мені бути сліпим красивим. Якщо він чує, що героїне дуже красиво. Він повинен бачити і відчувати свою красу. І ось намагатися стати в очах багатьох людей гарною, загадковою, привабливою жінкою.

Коли я був молодий, я хотів Жан Мараї поза. романтичний герой. Але я розумію, що закохується в любові з художником, як читання романів Дума.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Історія Росії у фотографіях (@russia_in_photo)



До краси Бистрицької, мало хто може протистояти, але легенди пішли про її неохайний характер. «Я ближче до мудрості Омара Хаяма: «Це краще бути самотніми, ніж з ким-небудь», - приймала актриса в інтерв’ю.

Для занадто брешових костюмів вона мала одну відповідь - ляпас на обличчі. І тільки вона рішуче відхилена суддю високопосадової посадової особи, яка тривалий час позбавила себе можливість подорожувати за кордоном.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від love_and_talant_2019 (@love_and_talant_2019)



«Не плутайте любов з любов’ю. Коли я кажу любов, я маю на увазі любов, не пристрасний. Справжня любов - це те, що заповнює людину без сліду і не дає йому можливість жити, як він жив. Я не говорю про сексуальні потреби, але про сильне почуття, яке приводить людину, визначає своє життя. й

На жаль, після довгого 27 років життя разом на початку 90-х рр. Бистрицька відокремилася від чоловіка.





«Мій чоловік був цікавим. З ним зацікавився спілкування, говорити, йти в театри і галереї, потім обговорити те, що я бачив, сперечатися. Я багато моєї освіти до нього. Скільки він запам'ятався, скільки він знав! Він любив історію... Але він любив жінок найбільшою. Занадто багато.

У той же час Еліна Авраамівна неодноразово сказала, що вона не шкодує нічого.

«Я переконаний, що не варто сказати поганих слів про любов, навіть якщо це довге. Не змінить минуле. І Ваше майбутнє може бути ускладненим. Я не розумію тих, хто не знає, як взяти участь з гідністю, відправляти погані слова після тих, хто любив.

Я не відчув щастя батьківства.

«Я щасливий. Можливо, це було в ті роки, які я зрозуміла, скільки особистого життя означає актриса. У моєму серці я захочився на диво: раптом, незважаючи на всі медичні діагнози, маю дитину. Але якщо трапляються дива, то це не з мене. й

У фільмі «Незакінченна казка», Сергій Бондарчук просить Д. Муромцева ( характер Бістицької): «Що ти щасливий, лікар?» Еліна Авраамова ніколи не відповів на це питання. Я спробував знайти відповідь пізніше.

р.



«Щоб мені, що щастя не є постійним станом, але досить тимчасовий, дуже короткий стан благополуччя. Ви можете зробити щось, яке було раніше неможливим. Далі йде момент реалізації: є інші завдання попереду.

І починається досягнення іншої мети. Коли вона досягнеться, держава ви вже знаєте знову. Це сталося мені багато разів. Я так щасливий? Ні... Але я знаю дуже добре, що щастя є моментом. І як важливо, коли ви перебуваєте на вершині успіху, щоб мати можливість сказати собі: це не все, що вам потрібно, і що ви можете зробити.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное