Жувальні гумки СРСР, які хотілося б лікувати онуків

Як ви знаєте, Радянський Союз був дуже добре на ракетах, і в галузі балету ми були попереду всієї планети. Але молоді люди мріяли про джинси і гумки, з якими все-таки не ходило добре. радянська гумка. Якими були вони? Чому вони вперше заборонені, а потім раптом допускаються?





З-за популярності на Заході ясна була розглянута в СРСР символом буржуазного розпаду. За словами керівництва партії, вона не вписала в образ молодого будівельника комунізму.

Учні розповіли, що ясна дуже шкідлива для шлунку, сприяє моральному деградації і може містити «забруднені леза», що плетені імперанти висаджують на шкоду радянської молоді.



Серед дітей і підлітків ясен був предметом реального культу. На додаток до приємного смаку це було пов'язано з присутністю всередині різнокольорових вставок з зображенням героїв комічної книги, футболістів і розкішних автомобілів.

10 березня 1975 року в Соколникському льодовому палаці відбувся матч юнацької команди СРСР проти канадських однолітків. Канадська команда була спонсором Wrigley, одного з найбільших виробників жувальної гумки.



Поза «Ложки» Після проведення змагань, що збираються на автобус, гості почали скатерти записи гумок навколо них. Відповідно, це було передбачено рекламним договором. До речі, на бейсболському стадіоні «Wrigley Field» (Wrigley Field), названому творцем однойменної жувальної гумки, ця практика існує в цей день.



На жаль, канадські канадці не враховували попит на гумку в цей час в СРСР. Вентилятори дробляться на збір рубцевих товарів. Не було випадкового. Але чиновники стадіону побоювалися зображенням буде витікати на західні медіа і замовили металеві ворота, що ведуть до вулиці. У результаті печатки тільки за офіційними даними, загинув 21 осіб.

Якби трагійська історія в Соколниках вплинула на партійне керівництво або підхід Олімпійських ігор-80, де вони очікували візуально показати туристів всі переваги радянського способу життя, важко сказати напевно. Але в кінці 70-х років минулого століття остаточно прийнято рішення про те, що виробництво гумок в СРСР.





Спочатку були запущені лінії Єревану та Ростов-на-Дону. Трохи пізніше ясна почала виробляти естонський завод «Калев». А в 80-ті, московська фабрика Rot Front здивує клієнтів з цілим сузір'ям смаків.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Наймодніший одяг (@samayamodnaya72)



Форма виробу московських кухарів нагадує класичний гіллі. У прямокутному пакеті було п'ять пластин в фольгу обгортку. Асортимент ясен включає в себе 5 типів: «мінт», «помаранчевий», «Полуниця», «Равесниця» і «Кoffee аромат».

Якість радянської гумки була гірше, ніж Wrigley. Він швидко втратив свій смак, навряд чи кинув, і бульбашки від нього практично не засмачують. Але для дітей це ще й чарівна делікація, яка теж не була дешевою (50 кокпітів за упаковку).

Легендарна гумка 90-х Наприкінці 80-х років ринок почала отримувати гумки від західних виробників. Гумка Дональда з комами про те, що Дісней каче на лайнері вартість (скажіть) 1 рубль!

Р



У 90-х роках одна з найпопулярніших жувальної гумки в Росії була Турбо від турецької компанії Kent Gida.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ada Лі (@kidvalkirye)

Її вставки з фотографіями автомобілів або мотоциклів ще є об'єктом lust для колекціонерів.

Багато людей, які виростили в СРСР, пам'ятають «відомий» цього періоду і відчайдушно пропускають їх навіть зараз, коли є повна велика кількість. Згадайте, що мій улюблений дитячий продукт був!

Сьогодні в кожному магазині ви можете придбати гумку на будь-який смак і кожен гаманець. Але коли я дивлюся на ці прості ласощі з дитинства, я думаю назад 40 років. І в роті є забутий смак кавової гумки, сірувата пластина якого моя сестра і я колись поділився на кілька частин, щоб продовжити задоволення.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное