Святкове оформлення будинку з сухими гілочками, що нагадують роги Була

Новий рік повільно підіймається, що означає час створення в будинку. святковийй Найпростіший, бюджетний і одночасно дуже стильний спосіб оформлення - використовувати сухі гілки для декору.

Все, що ви повинні зробити, займає пару годин, щоб пройти по деревах, які шукають творчий матеріал, а потім, нарешті, отримати деякі різдвяні іграшки.

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися надихаючим вибором ідей про те, як прикрасити будинок сухий браун Новорічна ніч. Чудово красива!



Я не витрачав копійку на декор. Галузі нагадують роги Була: щастя на рік попереду!





Філії можна пофарбувати фарбою спрею на золото або срібло або залишити в первісній формі.





З різнобарвного тонкого картону виходить милий сюрприз коробки - зав'яжіть їх яскравими стрічками і повісити на гілки. Ці декоративні коробки можна використовувати для прикраси різдвяного вінка і новорічного столу.





Дивовижна красуня!

8312966



Ви можете зробити меншу дерево, щоб вона була легко вписана в вазу і комфортно сидить на комоді або полиці.





Виберіть колір і форму іграшок за вашим смаком!

60025.



Новорічна ніч філія Простий в виконанні, але дуже ефектний декор.





Більше цікавих рішень.





Як видно, навіть звичайний відділ можна побачити деревой Просто покладіть його в відро піску або покладіть його в вазу, а потім одягніть його з іграшками ялинки. Що це? Все, що залишається, щоб надати подарунки під дерево імпровізованим.

(доб. 3)



Або ви можете зробити дерево з гілок. Шукайте, як це чудово!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост з декору для дому (@decor.dv)



Ще один варіант.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано COOMET GIFTS BARZINK (@korzinka_uyuta)



Ну ось ідея створення календаря Advent. Я впевнений, що ваші діти оцінять цю ідею.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Анна Березіна (@nyutaberezina)



І так можна прикрасити ганку будинку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація: Букета, квіти, Бердські композиції (@fairy_offlowers)



Редакційна колегія Також я можу познайомитися з вибором гірлянд з натуральних матеріалів. Багато ювелірних виробів з вибору не тільки підніме настрій, але і заповнюємо квартиру неймовірним ароматом!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Головна Фотограф Москва (@gaefanova)



За допомогою сухих гілок декору можна не тільки створити щось незвичайне в домашніх умовах, але і весело. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Це так захоплюючий, і результат є вашим. Співпраця Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное