Недорогі покупки, які зробили життя літніх людей

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



У окремій темі поділилися тисячі користувачів Reddit. І ми хочемо впровадити список недорогих і корисних предметів для наших читачів.

Найпростіші речі
  1. Електрично нагрітий ковдру. Це блаженство. У мене є біль у суглобах і м'язах, і я почав відчувати себе набагато краще, коли я почав «зрада себе на слабкому вогні» вночі. JavaScript licenses API Веб-сайт
  2. Хороший гострий кухонний ніж значно спрощує приготування їжі. Альмун / Червоний


  3. Постріл ріг. Так простий і дешевий, що миттєво перетворюється на 5 секунд найнадійніших скручень в другий маневр. Я дивився, що вони здаються з моди. свінгери Туртле2 / Червоний
  4. Туга, затишна ванна рушник. Чому відходи все, що дух душі просто витирати наждачним папером після виходу? півночі11 / Червоний
  5. У кілька тижнів ви будете любити його і в блимку очей ваша кімната перетвориться в тропічну джунглі. Avooo-Cadooo / Червоний


  6. Електрична зубна щітка набагато краще, ніж зазвичай. Позбавлення зубів стало простіше. Я використовую для того, щоб почувати себе правильно щіткою зубів. Український
  7. Новий хобі Більшість з них мають дуже низькі бар'єри для входу. Я почав робити музику і мій ukelele і kalimba вартість $60. Я також почав робити мініатюри d&d. Styrofoam, фарба і багато іншого Знайди щось круто, ви завжди хотіли б спробувати і зробити це! Антиджем1 / Червоний
  8. Я завжди читаю про 10-фут (3м) зарядний кабель, але я не хочу. Поведи мене, це життя-змін. Ви можете використовувати свій телефон в ліжко або при зарядці набагато простіше. вуаєрист / Reddit


  9. Швейцарський багатофункціональний ніж Вікторіно польовиймайстер. Кращі гроші я коли-небудь витратив. Я знайшов себе, використовуючи його щодня для маленьких домашніх ремонтів, проектів, відкриття листів і пакетів. Сноо63541 / Червоний


  10. Fitbit, або крокової стійки. Ви дійсно починаєте рухати більше, коли у вас є щось, щоб відстежувати ваші статистика. Зайдіть більше 10 тисяч кроків на день, і це буде дійсно змінити життя. JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8
  11. Flosser (ідеальна щітка)! Ви будете вражені, як багато частинок їжі застрягти зуби навіть після щітки. Вони набагато краще при очищенні простору між яснами, і рот не буде виглядати як вбивство сайту. _usernametoolong_ / Червоний


Може бути, ці елементи прийдуть в зручний для вас час, і деякий час назад я замінив всі мої шкарпетки. Я купив кілька пакетів таких же шкарпеток Hanes щодня і упаковку чорних шкарпеток просто в разі. Я більше не повинен сортувати і порівнювати шкарпетки після миття, я просто кидаю їх у ящику носка. Ви можете скористатися двома шкарпетками. Strokeslahoma / Reddit Зволожувач. На зиму не буде більше сухої шкіри. Не більше болю в горлі вранці. У мене є невелика капсула, яку можна покласти краплину ефірної олії, якщо ви хочете, щоб добре зануритися. МадамБурнер / Reddit


Повний спектр світлових ламп або принаймні дуже яскраво. Зима моя мотивація і рівень енергії досягають своїх обмежень, імітують занадто багато денного світла має величезний вплив на здатність до функції. jglitterary / Reddit є правою подушкою. Більшість з них занадто м'які, втрачають пухнастість, стають бамперами і так далі. Знайти подушку, яка зробить вас прокидатися без болю в шиї. ВсеHАБВГДКЛМНПРСТФХЧЯ Я використовую будильники, щоб дивитися мої хори, взяти перерви, зробити будинок роботи. Я чуйно вражений, як краще життя з ними. курчат / червоний Це вже кілька разів згадується, але фізичний рух 100% безкоштовно. Я постараю, я працюю в офісі, я не їсти добре. Він почав ходити по блоку з обіду, переїхала до довгих прогулянок після роботи і отримав рано на jog. В будь-якому випадку, насправді місяці, але я відчуваю себе краще, більше енергії, енергійний крок і це не було нічого. maple33 / Reddit Фотоальбоми та фотографії. Недорогий фотоальбом коштує близько $6, і друк фото витрат близько 20 ст. Зробіть день і просто роздрукуйте всі старі фотографії, які ви можете знайти на вашому комп'ютері. Це чудово не тільки для вас, але і для людей, які будуть жити після вас. Так багато людей думають, що так як ми зберігаємо все в Інтернеті, немає підстав для друку фотографій, але насправді деякі історики починають називати нас «старим поколінням», оскільки багато знімків, які втратили, коли ми переключаємо телефони і втратимо інформацію в хмарі.

Язик скребковий. Більшість людей мають неприємний запах з рота через погану гігієну, але якщо ви виявите, що ви погано дихати навіть після щітки зубів, спробуйте використовувати язиковий скребок, щоб видалити наліт з мови. І так, це ДУЖЕ відрізняється від простого використання зубної щітки на вашій мові, тому що брилки занадто м'які, щоб дійсно згасити все. Поганий дихання - вбивця в соціальних взаємодіях, тому я вірю, що вона змінює життя. ChaosConsums / Червоний


Туалетний сопл. Це дивовижна. Чистий, освіжаючий, значно менше туалетного паперу. Ви ніколи не повернетесь. HazeyAutumnClouds / Reddit Smart Wi-Fi розетки, щоб вимкнути та вимкнути вогні або портативні обігрівачі дистанційно або за допомогою таймера. Це дійсно допомагає, коли ви не вдома, щоб зробити людей, які думають вам додому. Також, розумні термостати, радість повернення будинку до попередньо розігрітого або попередньо встановленого будинку є кращим почуттям. Wohv6 / Червоний

Наше життя – постійна боротьба. І якщо є маленькі речі, які можуть зробити це трохи більш приємним, варто їх нехтувати? Ви маєте будь-які недорогі та незамінні предмети, які ви можете рекомендувати нашим читачам?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное