Вона вибрала ім'я Behemoth, він насправді не так простий, любить поговорити з батьками і розуміє все.

Поява гнійного пуху в будинку є серйозним кроком для всієї родини. По-перше, це велика відповідальність, адже вихованець необхідно подбати. По-друге, ви повинні дати тварину назву, і це важлива точка. Не дивно, що як ви назвали судно, так що він буде плавати. Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас щось цікаве. Ми ділимося ідеями наших читачів. Що ви зателефонуєте кішка або кішка?й

р.

Коли я був маленьким, ми завжди були тварини в домашніх умовах. Батьки ніколи не дадуть собаку або кішку ім'я. Вони сказали, що потрібно дотримуватися вихованця, щоб зрозуміти, що його характер. Назва була практично відразу запропонована самим. Наприклад, колір або поведінка пухнастої.



Я довго мріяв про чорну кішку я хотів назвати. кішкай І нарешті це сталося! Проте, я не думав, що міфічне ім’я від роману Булгакова «Майстер і Маргарита» дійсно має будь-яку силу. По суті, кішка не була найпростішою. Він любить спілкуватись з батьками і діями, якби він розуміє все навколо нього. Його повне ім'я не називається, але скорочена версія Мотя.

У мене є смішна історія про імена котів. Рік тому мій хлопець і я забрав кошеня з вулиці. Вони були гарною червоною і білою дівчиною з неймовірною красою очей. Тоді вона була близько 3-4 місяців. Ми не змогли знайти будинок для свого, і ми не змогли жити в зданій квартирі з вихованцем. Так кошеня переїхала з батьками.



Ми не думали про своє ім’я. Як тільки в гумористичній формі вони називають її картоплею кішки, і це дуже незвичайне ім'я приймали корінь. Її батьки подарували свою назву і часто зателефонують їй Маргоша. Але ми знаємо, що це виглядає як картопля!



Картопля подарувала 5 милих кошенят, 4 з яких вдалося прикріпити. У мене є тільки одна дівчина, і вона все ще живе з матір'ю. Тепер уявіть, що ви можете викликати кошеня, що народилася з кота, названої картоплею. Звичайно, ви робите. Наші найсолодші кицьки з дивними іменами прекрасно почуваються, а смішна річ, їх прізви ідеально підходять для них.

Краса назви кота полягає в тому, що вона може бути модифікована як вам подобається. Наприклад, я чув про таке незвичайне ім’я як Тесальіна. І його варіанти – Ліна, Ліночка або Лисандра. Великий вибір імен, що закінчуються літерою «I»: Пуся, Пуся, Мося, Дуся, Котя, Тоуся, Міца і так далі.



Червоний кіт, схожий на величний лев, можна назвати просто Липовою або Липівкою. І кішка з відверто дивним характером є Чучундра. Покрокова кішка, яка не любить захопити, ім'я Frost, скорочений Frost (від англійських заморозків - морозів).

Випробування назви для вихованця, можна грати на контрасті. Наприклад, зателефонуйте повністю чорному кішку Snowball. Пам'ятайте радянський мультфільм про кошеня ім. Гава. Це з тієї ж опери. Тварини часто називаються символами або відомими людьми. Hitchcock, Пушкін (Gun), Крек, Гаррі (тобто Поттер) і речі, як це.



Моїм батькам колись був кіт Трешка. Він просто мав незвичайний триколірний колір. Сіра кішка з довершеним характером вони називають Монархом. Він завжди був викликаний Гроші. Класика жанру: червоний і сірий брати названі червоними і Пижками. Останній, до речі, один раз загинув в руки, як ми кладемо комір муки на нього. Тоді я дізнався, що кішка сльозиться.

Наші читачі люблять оригінальні імена для домашніх тварин. На прикладі Галина Обозна поділилася: «У мене була кішка Шриф!» Він зацікавив всіх котів в області, а не одну мишу мав аудит, щоб показати очі. Я завжди мав замовлення!

А Аліса Бондарчук пише: «Цитрамон». Хірург. Кітруня. Мій червоний кіт 17 років. Кращий засіб від головного болю! Не менш цікавий варіант пропонується Ян Бабурін: «Демократи-Гласность» Аббревіатура як Пердглас, а торіонно - Пердик.



Що ви думаєте про оригінальну назву, як Idisuda? Вони говорять, що кішка добре реагує і йде першим викликом. Ще один читач сказав: Моя кішка називається Babaika. Коли вона була маленька, вона буде стрибати з під ліжком, стояти на ній задні ноги і його. й

Як видно, це лише невелика частина великої кількості імен котів. Це буде чудово, якщо ви додаєте свої параметри до цієї колекції. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное