Мій чоловік почав зірку в той час як я був на батьківщині.

Чи можливо це проблема, яка чоловік? Важливо згадати, як він це робить. Який дух і призначення. Іноді джентльмени, які вважають себе справжніми заробітками, йдуть на борт. Вони переконані у своїй правості, і думка дружини нічого не стає.



Ця історія стала з Ольгою та Антоном. У парі були тільки одружені, і діти не планували. Але доля замовила дві особи, як вона впилюється. Саме тому Ольга скоро виявила, що чекала на дитину. Я не можу сказати, що вона не була задоволена новинами. Однак турбувати Ми відвідали голову.

Молода дружина захотіла працювати, розвивати і довести гроші до сімейного бюджету. До весілля вона відкрила невелику красаЯ працював художником макіяжу. Я здаю номер і пропагував власний бренд. Клієнти швидко впали в любов з турботою Оля. Вона обов'язково мала таланти, щоб зробити все красивим.



Нова роль матері стала проблемою для Олі з самого початку. Вона відчувала себе дуже хворим, поки дитина була в животі, і хобі Я не міг. Я спробував довести клієнтів додому, але це не так просто. Антон сказав, що дружина не може продовжувати працювати. У той час, коли він зарекомендував себе відкрити свій автомагазин, який приніс гідний прибуток.

Ольгою вирішив довго і ще не кинути на роботу. Вона присвятила себе повністю до побутових хорів і, якщо це можливо, для відпочинку. Мій чоловік не сказав нічого. Незважаючи на те, що дівчина не мала аудиції, щоб попросити його на космічні суми. Завжди спробували. ДетальнішеЩо потрібно робити, щоб уникнути витрат більше. Звичайно, це було некомфортно і досить мало. Але Антон не помітив такого самосумісу на Олі.



Коли Саша народилася, Ольга забута про те, як вона була захована про гроші. Не було проблем з чим. Він піклувався про сина і був гордим, щоб мати спадкоємця. Але радість Олі був недовговим. Вона помітила, що Антон почав відокремити її і Саша. Для дитини чоловік дав стільки, скільки необхідно. І він ніколи не був достатньо грошей для Олі.

Для того, щоб якось поповнить власний бюджет, дівчина спробувала відновити роботу майстра макіяжу в домашніх умовах. Клієнти, здавалося б, були знайдені, і Сашенке, повинні незабаром перетворити 6 місяців. «Я даю свою маму роботу, нехай ви?» вона м'яко дрочить, як вона кладе хлопчика на ліжко. Тоді прийшов клієнт, і Оля заробив принаймні деякі гроші після довгої перерви.



Але Антон повернувся додому, який вечір був відзначений у високопрофільному скандалі. Він не переносить незнайомців в будинку, де живе маленька дитина. Оля спробувала правильно пояснити чоловікові, що не вистачає коштів, які він розподіляє її. Але що тільки Антон ще сердився. «Чому потрібно багато грошей, коли ти вдома цілодобово? Я даю досить, не думаю, що лежачи. Якщо ви витрачаєте їх на непотрібні речі, це не моя несправність, - сказав Олег чоловік.



Чоловік дає гроші безробітною дружиною Подібні пастки повторювали багато разів. Оля спробувала запропонувати хоча б деякі прийнятні альтернативи, але Антон відмовився все. «Ми можемо найняти няню. Тоді я повернувся в студію не менше декількох годин. Чому ви думаєте? А тепер, як цар, і я ваш суб'єкт. Не нормально, Антон. Я погодився бути дружиною, але не рабом.

Р

Але досягнувши до чоловіка складно. Зареєструватися Оля пішов з сина для своєї матері і погодився з кількома клієнтами про можливість роботи. Тільки після того, як мені довелося покинути все і піти додому. Антон дізнався про те, що Олі не було дому, прийшов до свого синагога і влаштував кварельй Непристойна жінка повинна називатися лікарями. Вечора, що Оля вперше думав, що вона була готова до розбиття шлюбу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное