Чи можна навчати кота, якщо ви лікуєте його як малюка.

У квартирі не просто означають відповідальність за інше життя. Коли ви приносите невелику тварину в будинок, ви автоматично засуджуєте себе на вічне розміщення з ним. Що може бути більш красивим, ніж цей пухнастий блиск?

р.

Цікаво, що коти та коти дуже люблять поговорити, якби вони були маленькими дітьми. І це не єдина особливість в спілкуванні з ними. Як це зробити, я розповідаю вам в нашій статті.

Мати кота в квартирі Отримай кота в квартирі будь-якого міста, але не кожен може встановити реальний контакт з твариною. Коли маленька кошеня з'явилася в моєму домі, я відразу ж почав скукати з ним. Невідомо. Просто подивіться на милий пухнастий, і димінутивно торкнувшись слів, вилітають з рота.

Пізніше почав вчитися спілкування з котами. І виходить, що кішки, як можна говорити таким чином. Справа в тому, що під шукуані означає розмову в високих тонах. Піднятий голос і тварина відчуває себе безпечною.



Пілінг - це найпростіший спосіб поліпшити контакт з котом. Почати говорити про свою дитину. Найчастіше ви це робите, чим швидше вихованець звикне до вас і нове місце проживання. Це особливо вірно, коли люди підбирають тварин з вулиці.

До речі, любов піднятого тону голосу пояснює, чому коти можуть показати велику симпатію для жінок. Вони мають більш високий голос, ніж чоловіки. Цікаво, що ця особливість стосується всіх домашніх тварин. Низькі і грубі голоси викликають вихованців, які пов'язані з можливою небезпекою.

Якщо ви зацікавлені в спілкуванні з пухнастою, вам потрібно навчитися говорити йому правильно і розпізнати його сигнали. За даними одного дослідження, коти потребують контакту з власниками. Крім того, це спілкування для нього не менше їжі.

р.

Пілінги Якщо я віддаю довгий час, мій кішка зустрічає мене на двері і луки гучно. Так вона буквально каже мені, що вона пропущена, і хоче мій теплий і торкнутися. Я кажу це з впевненістю, принаймні, тому що чаша їжі в таких моментах тварини не порожній.

За допомогою лука кішки дійсно просять трохи уваги. Не ігноруйте ці сигнали, інакше тварина буде відчувати себе самотніми в довгостроковій перспективі. І це, як ви знаєте, може впливати на загальне здоров'я пухнасти.



Пілінги Коли кіт був наш, він має сенс говорити йому в строгому голосі. Щоб скористатися силою і покарати тварину таким чином, є непристойним і безглуздим. Це може зробити проблему гірше. Але грізний тон голосу точно не буде зайвим. Кіт не приступив, він знає, що це таке. Я бачив це на практиці більше одного разу.

Деякі коти запам'ятовують інтонацію в голосі, визнаючи настрій власника. Завдяки цьому тварина або прийде до вас за опіки, або, навпаки, приховати в відокремлене місце, відчувати, що ви не в дусі. Тому дуже важливо бути обережним у спілкуванні з котом, щоб він не злякався від вас, коли ви просто хочете його вихованця, наприклад.



Нещодавно я дізнався, що при спілкуванні з котами можна просто посміхатися. Але робити це в манері тварини, а саме злегка підігнуті зуби, звужуючи очі і зв'язуючи повільно. Згідно з дослідженнями, цей трюк допомагає встановити контакт з будь-яким котом, який ви можете зустрітися вперше в житті.

Ви, ймовірно, знаєте, що коти можуть бути навчені в певній мірі. Якщо ви можете встановити контакт з твариною (не забудьте про слізінг!), то це буде набагато простіше навчати його з деякими командами. На мінімальному рівні коти не можна забувати про те, що він не може робити.



Але не забудьте, що коти маніпулюють. І вони можуть покласти тиск на вас для власних самопізніх цілей. Наприклад, я пішов через це з кішка. У вас є подібні оповідання?

Розкажіть, як ви спілкуєтеся з домашнім улюбленцем?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное