Для отримання великої кількості на картці я ріжу волосся за місячним календарем.

Волосся є джерелом нашої внутрішньої міцності, тому будь-який вплив на неї може змінити наше життя таким чином або іншим. Маніпуляція волосся впливає на енергія та добробут людина. Тому ретельно оберіть майстра і дату стрижки. Добре, календар для стрижки 2022 листопада допоможе вам!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, коли. панчохиКошти на картці приємно дивуються. Вигідні дні за місячним календарем!



Якщо ми хочемо, щоб наші дії були сприятливі результати, особливо якщо ми зацікавлені у їхньому росту, то все повинно бути зроблено в майбутньому. місяцьй

У випадках стрижок і фарб, якщо ви хочете, щоб ваше волосся добре виростити і мати привабливий вигляд, бути міцним і міцним, то вам потрібно зростаючий місяць і вигідний місячний день. Це важливі показники для такого випадку!

р.

Нагадуємо, що період зростання місяця в листопаді падає 2-7 листопада і 25-30 листопада. Новий місяць буде 24 листопада.

І левінг місяць з 9 по 23 листопада. 8 листопада відбудеться повний місяць. єва ангелінай



Найбільш вигідні дні для стрижки 14 листопада і 27 листопада. Вигідні дні для стрижки волосся: 15, 18, 24, 25 листопада.

І якщо ви хочете волосся швидко Якщо у вас є стрижка, ви повинні розкладати стрижку на 25 або 27 листопада. Добре, щоб зміцнити волосся, виберіть дати: 14 листопада і 27 листопада.



Астрологи вірять, що стрижка на сприятливий день може багатай Готівкові стрижки для збільшення прибутку відносяться до дат, таких як 1, 7, 15, 26, 29 листопада.

Повернені дні для стрижки і фарбування в листопаді 2022 восени 2 і 19 листопада. Добре, стрижки з значною зміною довжини волосся небажані 4 листопада 8-10, 10, 17, 20 і 22 листопада.



Нагадуємо, що поганий день може зменшити імунітет, погіршити самопочуття і принести до життя не дуже хороші події.

Також хочу відзначити, що 8 листопада відбудеться місячний екліпс, який, до речі, буде завершити осінній коридор екліпизів (почалося 25 жовтня). У цей день будь-які інновації та зміни, в тому числі зовнішній вигляд, повинні підходити до екстремальної обережності, так як дії, що виконуються в ексліпсі, то досить складно змінити і виправити.



Я також пропоную ознайомитися з вибором стрижок для мереживних людей, які будуть на піку популярності протягом 2023 року.





Для отримання великої кількості на картці я ріжу волосся. люнарІ ви повинні. Обов'язково тримати цей календар стрижки на 2022 листопада. При плануванні поїздки в барберку, це буде дуже корисно для вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное