Чоловік побачить свою маму, щоб жити з нами, я проголосую за годівлі будинку

Проблеми старшого віку Багато людей старшого віку схожі. Тим не менш, коли мова йде про дементію, все інше здається тривіальним. Любов Григоріївна знає, що це таке. Мій син хоче взяти її, щоб піклуватися про неї. Але його дружини проти неї. І жінка може бути розумом! Яким буде подружжя прийняти рішення в кінці? Читайте про це в нашій історії сьогодні.



Моя мама - один з тих жінок, які ніколи не потраплять в інші люди бізнес з її несправедливими порадами. Любов Григоріївна Я завжди любив і оцінив. У нас з'явилися теплі стосунки з нею. Але це не означає, що я готовий жити з нею. Я розповідаю.



Моя мама вже зріла жінка. І починався з класичної давності. Лікарі діагностували її з дементією і сказали, що вона повинна бути подбанена. Моя перша думка полягає в тому, що моя мама повинна бути розміщена в будинку для годування. Мій чоловік і я не збираюся зробити це!

Перш за все, у нас є два діти. По-друге, ми працюємо повною мірою. Ми не будемо фізично ходити, щоб мати можливість впоратися з нашим материком. Я думав, що це були всі такі очевидні речі. Тексти пісень, а це означає: Але мій чоловік думав по-різному. Він сказав, що його мати буде жити з нами. Як це може бути? Він вірить, що ми можемо все подивитися після Любова Григорівна разом. Зробіть розклад і так далі.

Р

Коли я запитав чоловіка, як довго він думав, він сказав, що він не доглядав. Він не схожий на майбутнє. Недавні наші сини перетворили 7 років. Я не хочу, щоб вони виростили в такій нездоровій атмосфері і побачили їх бабуся, щоб покинути. Крім того, я не готовий бути в постійному натязі. Чи дійсно це важко зрозуміти?

Я попросив чоловіка ставити матері в рідному домі. Я не бачу нічого неправильного з цим на всіх. Він подбає професіоналів, які розуміють, як це зробити. Це серйозне захворювання. Не можна просто вирішити цю проблему. Вона буде жити з нею протягом багатьох років, поки Любов Григоріївна йде на небо.



Але чоловік схожий на вівця. Він пообіцяв його пізній батько, він ніколи не робив, щоб мати. Як це сором'язлива! Я не говорю про те, щоб мати-в-право на перший притулок. Я буду платити за гідний догляд, особливо, оскільки ми можемо це дозволити. Чому ускладнюють речі?

р.

Я не знаю, що робити. Мій чоловік не хоче слухати мене більше. Ми боремо весь час на цій землі. І я бачу, що діти страждають від неї. Чи важлива його мама, ніж ми?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Дементія є серйозним недугою, що дійсно складно впоратися без допомоги професіоналів. Хоча кажуть, що у колі близьких людей, це насправді легше для хворої людини, щоб жити з нею. Один спосіб або інший, головний характер і чоловік потребує медичних порад. Він повинен сказати, що це мудро, щоб відправити жінку на годівницю будинку. Найімовірніше, є спеціальні місця, де можна влаштувати Любов Григоріївну без зайвих боїв.



Якщо ви зустрінетеся з такою недугою, обов'язково прочитайте нашу статтю на цій темі. Не ігноруйте поради лікарів. Пам'ятайте, що кожен випадок захворювання унікальний. Ви просто повинні змінити своє життя і прийняти його як це.

Розкажіть мені, що б ви робили на місці головного персонажа історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное