вона п'є 1 склянка віскі кожен день, щоб відчувати ідеальний по її 100-й День народження

Коли Британський Dorothy Яке На її 100-й день народження вона сказала, що вона доведе її довголіття до щоденної подачі віскі. Природно, в руках в цей момент вона тримала склянку улюбленого напою з льодом!

р.



Лікарі підтверджують, що, дійсно, 40-50 мл цього гарячого напою, п'яний щодня, не тільки не шкодить здоров'ю, але, навпаки, мають позитивний вплив на організм. Важлива точка: свінгери Він повинен бути високої якості, від перевіреної натуральної сировини.

Хороший віскі отримують шляхом дистиляції бродіння ячміньРиба або кукурудза. Склад напою на етикетці не повинен включати етиловий або метиловий спирт, ні будь-які аромати, аромати або харчові добавки.

доб. 2



  1. Віскі для здоров'я мозку
    Гарячий напій в помірному режимі збільшує когнітивну функцію мозку, яка допомагає зменшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера і запобігає виникненню сенильної деменції.
  2. Віскі для здоров'я серця та судин
    Випивання з віскі щодня може зменшити ризик інфаркту на 50%. Також напій регулює згортання крові, що знижує ймовірність тромбозу.
  3. Віскі для профілактики раку
    Високий вміст елагічної кислоти віскі, яка діє як антиоксидант, нейтралізуючи вільні радикали в організмі, знижує ризик раку на 45%.
  4. Віскі для травного здоров'я
    Порція віскі після їжі посилює травлення їжі, запобігає метеоризму і кишкової коліки.
  5. Віскі для профілактики діабету
    Цей напій регулює рівень глюкози крові, що запобігає розвитку цукрового діабету.


Так що ця стаття не стала пропагандою алкоголізму, "Сайт" Ми говоримо про 50 мл віскі в день. Більше Про нас алкоголізм Це здоров'я.

Чи знаєте ваші друзі про властивості цього напою?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное