Якщо ви кладете аспірин в пральній машині, то з'явиться непрозора.

Ця порада врятувала ваш улюблений тенісний плеєр! Хто б подумав, що звичайний аспірин таблетки, лежачи на кухонному шафі, здатний конкурувати з видаленням плям для ефективності.

Як переконатися, що білий одяг не жовтий при митті? Як постіль І повернути ідеальний вигляд? Я вдячна їй: вона чудово працює з усіма яскравими речами!





Як мити білі Редакція
  1. Чудовий білий одяг легко! Рішення 5 аспіринових таблеток 325 мг в 8 л теплої води. Смоктати в цьому розчині і залишити на 8 годин.


    ДепозитФотогалерея


    ДепозитФотогалерея


    ДепозитФотогалерея
  2. Можна попередньо заготовити аспірин на невеликі шматочки, тому розчиняється швидше в воді і буде більш активно.


    ДепозитФотогалерея
  3. Додайте трохи аспірину в пральну машину! Цей засіб поверне променуючу білизну навіть до сірих речей. Якщо ви тримаєте свій одяг в аспіриновому розчині перед миттям в машинці, ефект буде просто приголомшливим.


    ДепозитФотогалерея


Я знаю, пральня від неприємних жовтих плям! Аспірин став незамінним засобом в моєму домі, оскільки він не пошкодує тканину, але при цьому видаляє забруднюючі речовини. Краще, ніж будь-який відбілювач! Я раджу вам спробувати, і я впевнений, що ви будете щасливі з результатом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное