«Для цього, і ваша шия не згасить свого віку!» Я відчуваю себе, як я, 10 років молодший...

Догляд за нами Не менш важливо, ніж обличчя і шкіра всього тіла. З віком багато жінок помітили, що характерні кола з'являються на шиї, потемніння, зморшки, шкіра стає флабі.



ДепозитФотогалерея

Є природний засіб, який допоможе затягнути шкіру шиї, зробити її більш еластичною і навіть вирівняти тон шкіри! Ця маска-крапера - це просто диво, що робить його 1 раз на тиждень, і ефект приємний. Хочу носити наряди з відкритими воротами, шкіра стала дивно ніжною і омолодженою.

Р



Підтяжка шиї Інгредієнти
  • 2 ч.л. турмеричного порошку
  • 3/4 ст. цукру
  • 3-4 краплі чайного дерева або ефірного масла лаванди
  • 1/3 ст.л. рослинної олії
  • ванілі
  • кефір


Додаток
  1. Змішайте всі інгредієнти. Можна зробити маску без використання цукру, все залежить від стану шиї. Для розпушувача шкіри і шкіри з темними ділянками цукор більш бажаний.

    ДепозитФотогалерея





    ДепозитФото

    ДепозитФотогалерея

    р.

    ДепозитФотогалерея





    ДепозитФотогалерея
  2. Застосувати пасту суміш на шкірі. Тримайте маску на 20 хвилин.
  3. Промийте маску круговими рухами масажу.
  4. Покладіть кефір на чисту шкіру! Це обов'язково: шия під впливом турмеріки може злегка пляма. Кефір відбілить шкіру і зволожує її.

    ДепозитФотогалерея



Корисно поєднувати цю медичну маску з особливими вправами для тренування м'язів шиї! Маски для шкіри шиї До 2-3 рази на тиждень, і результат буде дивним. Спробуйте, ви будете любити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное