Літнє взуття на підошві в'єтнамських жінок з ресурсної майстерності

Це взуття дійсно оригінальне! Яскравий вигляд, під час дихання ніг і відчувати себе комфортно. Якщо у вас немає зайвих в'єтнамських, не соромтеся відірвати підошву. Досить базові навички гачком, і дуже скоро вишукані літні черевики будуть готові!

Підгузники Стильне і вкрай зручне взуття. Я знаю, що одяг я буду носити.





Як зв'язати взуття з гачком Вам потрібно
  • в'язання гачком
  • в'язання гачком
  • вся в соку
  • підошви
  • свінгери
  • Увійти


Виробництво
  1. Підошви в'єтнамських жінок є основою нового літнього взуття. Розбирання в'єтнамських ножиць.


  2. Ущільнити отвір в підошві на достатній відстані від краю. Використовуйте діаграму нижче, щоб правильно розрахувати їх кількість і організувати.
    Р



  3. Починаємо обв'язувати основу за допомогою гачком схеми. Яскраві синтетичні нитки найкраще підходять для цих взуття!


  4. Сліппери практично готові! Будь-який, хто знає, як в'язати, в зв'язку з око справляється з цією творчою роботою.


  5. Симпатичні застібки, не вони?


  6. Дитячі тапочки, пов'язані таким чином, - краса. Навіть невеликий в'язаний ремінь, прикріплений до в'єтнамських жінок, перетворить їх і зробить їх більш зручним.


  7. Ось як закріплюється нитка на початку в'язання!


  8. Бажаю я дізнався, як в'язати гачком. Але ідея варто докласти зусиль і спробувати щось нове! Я знаю, хто може навчити мене...


  9. Ви можете показати свою винахідливість і прикрасити таке взуття яскравими деталями! Стрічки, намистини, пряжки, гумові прикраси для взуття Crocs - все можна використовувати!




Переглянути відео 3 рази! Перевикористання підошви є відмінним рішенням.

про:blank

Підгузники для дому Це буде великий подарунок, я впевнений! Візьміть цю ідею на борту, і не забудьте показати цю статтю друзям, які люблять рукоділля. Це чудово!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное