Ординарні дезодоранти допомогли мені боротися з тим, що я за роки!

Якщо ви коли-небудь потерли внутрішню поверхню стегна під час ходьби, ви розумієте, як болючий і неприємний. Причиною тертя, дерматиту, подразнення і грибка на шкірі в цій зоні може служити особлива анатомія тіла і зайва вага. Крім того, на ризиках є ті, хто має пройти багато в гарячій погоді.

Розтирання і темні плями в таких інтимних місцях зникнуть і не з'являться знову, якщо ви використовуєте цей інструмент. Великий літній прийом!





Головною причиною тертя є потовищення шкіри в цій ніжній зоні. Щоб захистити себе, спробуйте використовувати звичайний валик або твердий дезодорант. Краще вибрати косметичний продукт, який включає тальк. Застосувати її до сухої шкіри після потепління вранці і ви будете здивовані ефектом!

Також варто звернути увагу на одяг, який ви одягнете. Вибираємо натуральну тканину, яка добре переходить і не починає травмувати шкіру навіть при тривалій прогулянці. «Паста Теймурова» теж прекрасно справляється з панчохи в цій області.

Якщо Підручники Ви збираєтеся відпочивати на пляжі, спробуйте 1:1 спиртовий розчин. Змащувати уражені ділянки шкіри вночі, а вранці вони стануть набагато яскравішими!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І пам'ятайте, що будь-яке подразнення, яке не йде на довгий час вимагає обстеження спеціалістом. На сайті є можливість здоров’я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное