Це варто читати будь-кому, хто не захочився, принаймні один раз в житті! У мене був удар...

Невідомі фактори, які сприяють раку грудей. Багато хто вважає, що кава Куріння є основною причиною раку груди. Інші вчені кажуть, що найбільш схильні до цього страшного захворювання, жінки, які люблять сонце

Я люблю тан: він приховує багато недоліків шкіри і робить фігуру візуально стрункими. Якщо ви також любителя темної шкіри, ви повинні дізнатися про кілька важливих точок.





Шкіра на грудях дуже чутлива: ця частина тіла завжди під одягом, тому що в клітинках мало. МаланінЗахищаючи нас від сонця. Сонцезахисний топлес повинен бути з екстремальною обережністю! Імовірно, що стресові ефекти сонячного світла на шкірі грудей можуть спровокувати серйозні захворювання.

На ранній ранній ранній ранок і передчасних годин краще засмагати. Лікарі-дерматологи вважають, що потрібно чергувати 5 хвилин без верху засмаги на відкритому сонці і 15 хвилин перебування в тіні: це найбезпечніша схема для шкіри. Як довго можна засмагати? До вас, але не варто більше часу.

Не забудьте про сильний сонцезахисний екран! Виберіть товстий крем з високим фактором SPF. Він також корисний для смаження шкіри з кокосовою олією.

Поділіться цим повідомленням з усіма друзями, важливо для здоров'я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное