Це те, що ви повинні пам'ятати для всіх, хто затіняє волосся в області паху!

Лікарі гінекологи все частіше рекомендують, що жінки поголені статевим шляхом – це потужна профілактика будь-яких інфекцій, що передаються статевим шляхом. Бактерії зліва на волосках можуть викликати неприємні захворювання. Якщо ви вирішили поголити, не інтимна стрижка, радимо Вам прочитати цю інформацію до кінця!

Шкіра в інтимній зоні дуже ніжна і вимагає ретельного догляду. Коли ми поголені непотрібні волосся, часто спати вгоруІ не менш небезпечно для здоров'я, ніж відсутність гоління або стрижки!





Пошкоджена шкіра сприяє поширенню бактерій, через розрізи вони потрапляють безпосередньо в кров. Роздратування також викликає помітний дискомфорт і виглядає відшвидкість.

Чи можу я поголити волосся? У інтимній зоні? Без сумніву ви можете і повинні. Але потрібно приймати запобіжники, щоб допомогти уникнути почервоніння і свербіж шкіри!

Як уникнути подразнення після гоління
  1. Поставте лобкове волосся вранці, через 30 хвилин після прокидання. Після нічного сну вода накопичується під шкірою, з'являється набряк, і це заважає вам повністю гоління волосся. Якщо ви робите це ввечері, то гоління не буде достатньо гладкою для подібної причини.
  2. Зробіть кавовий або цукровий скраб перед і після гоління! Зрозуміло гладка шкіра і без подразнення після Що таке диво!
  3. Використовуйте бальзам для волосся замість гелю або крему для гоління! Не існує кращого засобу від роздратування, крім ніжної консистенції бальзаму забезпечує відмінно плавне гоління.


Тепер ви знаєте, засупу волосся, щоб не постраждати від роздратування. Поділитися секретами з друзями і розповісти їм кілька корисних порад, вони будуть вдячні Вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное