Якщо коліна боляче, слідуйте інструкціям: візьміть найбільш поширену термію.

Кожен день наші коліна відчувають величезне навантаження. Надмірна вага, відсутність фізичної активності або навпаки: зайвий стрес, травма, вікові зміни і навіть неправильне харчування - все це може стати проблемою. причина болю колінай

Полегшити біль більй Звичайно, краще лікувати коліна в комплексно і повністю змінити спосіб життя, щоб не відчути дискомфорт. Але в надзвичайних ситуаціях цей метод допоможе!

Щоб зняти страшний біль у коліні, вам буде потрібно тільки звичайний махровий рушник! Я спробував цей трюк більше одного разу, і не тільки на себе. Коли мій бабуся почав збивати колінні суглоби, вона допомагала їй зробити це світло вправи. Як вона подякувала мені!

Розтягування колінного суглоба
  1. Зробіть рушник щільного ролика.


  2. Зігніть ногу в коліні і помістіть ногу на краю крісла, яку ви сидів. Натиснути гнуту валику і спробувати розслабити ногу якомога простіше.






    р.



  3. Розтягування колінного суглоба акуратно, але впевнено. Це допоможе заспокоїти біль швидко!






    Габаритний зображення





Як зробити цю процедуру, ви побачите в цьому відео. Пам'ятайте, що при набряку коліна слід негайно звернутися до лікаря.

про:blank

Коли біль коліна при ходіЦей розтяг слід повторювати вранці і ввечері, регулярно. Також не варто забувати про розтяг після занять спортом: це не тільки підвищує їх ефективність, але і знижує ризик травм. Правильне розтягування - запорука міцних м'язів і здорових суглобів!

Покажіть цю статтю друзям, можливо, деякі з них страждають від болю коліна!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное